Příspěvky uživatele - 234.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hecht 7100, 15.1.2016
Tedy hledal jsem podle tohoto příspěvku uvedenou prodlužovací hřídel na "jejich stránkách". Nevím které jste myslel prohlédl jsem 5 ruzných hlavních až po dealery. Nenašel, tedy pravděpodobně si pletete čísla a daná hřídel je na Hecht 785 a není na... celý příspěvek >
Hecht 7100, 14.1.2016
Asi kažnému je jasné, kdo pana xxx.xxx.9.6 platí, stačí si kliknout na otazníček za tímto znakem v jeho příspěvcích. Jen pro jeho informaci, kterou by měl vědět a neměl by ji zamlčovat, vozíky Hecht jsou vyrobeny ve stejné továrně jako vozíky Vari,... celý příspěvek >
Zipper křovinořez, 12.1.2016
Zadejte si tento typ na Heurece a dočtete se
Hecht 547 nebo Vega 424 SDX 5in1, 24.3.2015
Pokud srovnávat tak podobné jako je Hecht 542SX, popř Hecht 546SXW a Vega 424SDX. Bohužel ekvivalent k Hecht 547, Vega nemá.
Názor na benzínový vertikutátor VeGA GT 5654, 20.3.2015
Vhledem k použití bych šel do půjčovny. Provzdušnovač na to, aby fungoval musí být těžký, aby na povrchu neskákal. Tedy vhodné jsou s kovovým šasi a nejlépe benzinové(těžký motor). Podívejte se kolik stojí. Zahradu 1000m2 uděláte za 1 hodinu... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 22.1.2015
To byl určitě nákup roku! Nejste vy ten soused z reklamy na Air bank? Uspořil jste 20kč na litru oleje(vic do sekačky není potřeba) a jel tam, autem min. 10km tam a 10km zpět Spotřeba auta 6l při ceně 30Kč za litr jste spálil 36kč. Tedy... celý příspěvek >
Výběr sekačky, 16.1.2015
Když už děláte tu reklamu, prosím otevírací dobu a nejbližší prodejnu u Dvora Králové:-)) O 5000 kč dražší to bude po 28.1 s tím, že ta cena bude škrtnutá a bude tam stejná cena jako dosud. Jen se to bude jmenovat předsezonní výprodej nebo podobně.... celý příspěvek >
Strunová kosačka Noell EO224, 8.12.2014
Noell zkrachoval v roce 2008. Tedy budete to velmi obtížně shánět
Kde vyraba Dolmar, 28.11.2014
Od kdy je Turecko v EU? Tedy zaspal zákazník, který si na toto má stěžovat a zastali uředníci, kteří toto mají kontrolovat. Možné je vše ale top co píšete je velmi nepravděpodobné
Kde vyraba Dolmar, 25.11.2014
Na štítku je adresa výrobce (nemusí to být ani vlastník ochranné známky), ale neuvádí se tam ani adresa továrny, kde se stroj vyrobil a ani není předpis, který by postihoval, pokud se tam neuvede země původu(továrny, kde se stroj vyrobil).... celý příspěvek >
Drtič větví Vares Shark, 12.11.2014
Nebylo by lepší to shrnout tak, že Vares je prostě nejlepší, i když tady srovnáváte štěpkovač a drtič, což je blbost. Vares má sice několik malých much jako: je nízký, dělaný asi pro malé, ale opravdu malé lidi, je ošklivý (někomu se ale může líbit,... celý příspěvek >
Trojramenný nůž do sekačky, 11.9.2014
Nebudu Vám rozmlouvat Váš názor. Je to shodou okolností 10 dní co jsem použil dva nože stejné a u jednoho jsem udělal cca 6mm díry. Díry se nelepily a motor nestrácel výkon. Zkoušel jsem sekat po ránu po dešti mokrou trávu udržovaný trávník. Následně... celý příspěvek >
Trojramenný nůž do sekačky, 11.9.2014
Aby sekačka mohla sbírat trávu, potřebuje k tomu také(a na to se zapomíná) vzduch. Spousta lidí si myslí že pokud tam budou velké vyhazovací lopatky tak je to spasí a bude to házet do koše perfektně. Není tomu tak a spousta výrobců např Husqvarna má... celý příspěvek >
Krovinořez z Lidlu - Florabest - zkušenosti, 8.7.2014
Pokud jsem to dobře pochopil Lidl je skvělá pujčovna na tři roky a potom Vám tam vrátí peníze i když si stroj poškodíte sami. Už horší poznatek je že prodává křovinořezy s bowdenem místo torsní tyče ale pokud vrací po třech letech peníze tak je to... celý příspěvek >
Krovinořez z Lidlu - Florabest - zkušenosti, 3.7.2014
Reagoval jsem na polemiku zda Lidl či Hecht kdy oba stojí stejně. Tedy nemůže jeden koupit 5x a druhý jednou. O kvalitě výrobků je to vždy o tom co si výrobce zadá jakom prodejní cíl. Tedy chce co nejlevnější křovinořez dostanu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika