Příspěvky uživatele - 173.179

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 1.2.2018
Existují zárodky i ložiska zárodků pletiv, Říká se jim meristematická (zárodečná) pletiva, jsou umístěna mezi dřevem a lýkem výhonu a v pupenech. Schopnost rostliny změnit funkce jednotlivých bněk rostliny po jejich diferenciaci na určitý druh... celý příspěvek >
Zahradní domek - postavit nebo koupit hotový, 9.1.2016
Dělal jsem 2015 obytnou střechu nad sklepem 3x5 metrů... dřevo vyšlo asi 11 tisíc, hřebíky, jednoúčelové nářadí a podobně asi 2 tisíce, pokrytí střechy asi 6 tisíc, dveře s futrama 4 tisíce... další drobnosti asi 2 tisíce... ale pořád je to dle... celý příspěvek >
Poškozený ořešák (Mars). Co s ním?, 9.6.2015 Obsahuje fotku
Zdravím, jelikož mi ořešák ožrali srny tak řeším, že když znovu opukl, tak nevím který výho nechat. Všechny pod roubem jsem dal pryč, ale ten nejvyšší je strašně zkroucený a druhý pod ním je sice rovný ale nevím zda již není moc blízko pod roubem. Co... celý příspěvek >
Co je to?, 5.7.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, na zahrádce se nám vyskytly 3 rostliny a nikdo z nás neví, co jsou zač.  Nepozná je někdo z vás? Děkuji
Výměna motoru u MS16, 17.5.2014
Děkuji za reakci, ale odkaz není kompletní. Já měl jednu řemenici sundanou, aby to bylo lépe videt. Byl jsem v Mountfieldu to omrknout a zjistil jsem, že muj motor ma delsi zpátečkovou hřídel, tak jsem ji zkratil a je vše vyřešeno. 
Výměna motoru u MS16, 16.5.2014 Obsahuje fotku
Ještě nějaké foto...
Výměna motoru u MS16, 16.5.2014
Koupil jsem starý Mountfield MS16 s příslušenstvím ale s vydným motorem. Sehnal jsem si tedy nový motor, ale při výměně jsem narazil na dva problémy, které způsobuje to, že novější motor je již OHV a má hřídel na zpětný chod níže. Předělat osyčky na... celý příspěvek >
Dakr FD3, 10.1.2012
Dobrý den, nevíte někdo zda se dá použít Dakr FD3 i na tahání vozíku s např. 200 kg nákladem do kopce cca 15°? Kolik snese ten pojistný ventil hydropohonu? Miko
Problém s rašením podezření na Hálčivce, 27.5.2011
Dobrý den, taky se mi to stalo, réva léta rodila, a teď část, která nebyla pod stříškou stodoly takto vypadá. Vypadají tak i některé nové sazenice, jiné, které jsou 5 m od sebe zase ne. Nemám žádnou ušlechtilou odrůdu, vždy byla sklizeň velká. ... celý příspěvek >
Magnolie - pěstování a střihání, 9.5.2011
Dobrý den, před rokem jsme zasadili magnolii, koupenou v zahradnictví a v létě ji začali světlat listy do žlutozelené barvy. Letos už světlé do žluta zbarvené narostly a mají světlounce zelené skvrny.. Ale nesesychají a není na nich vidět žádná jiná... celý příspěvek >
Stavba udírny s grilem svépomocí, 6.2.2011
Martine pěkná práce, to se mi líbí.Budu rád když zveřejníte více fotek. Ať se dílo podaří.
Doporučili byste mi tenhle skleník?, 6.1.2011
Doporučuji Skleníky V&P. Mám ho a absolutní spokojenost. Mohu doporučit.
Slepice si vyzobávají peří, 14.2.2010
MAGGI do vody - jaká by měla být koncentrace? asi jako do polévky? díky za odpověď.
tůje cypřiš, 6.3.2009
Koupili jsme 30ks cypřiše, všechny uhynuli přes veškerou snahu, v zahradnictví mi pak řekli, že cypřiši se v našich klimatických podmínkách vůbec nedaří a je hlavně náchylný na mráz.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika