Příspěvky uživatele - 48.212

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čím nechat popnout opěrnou zeď?, 6.9.2016
P.S. v zime, kdyz opadají listy, vyjimala by se na světlé zdi hezky síť holych větví psího vina. Také by se tam hodil stalezeleny brectan, ale nemá rád plné slunce a roste pomalu.
Čím nechat popnout opěrnou zeď?, 6.9.2016
Abychom si upřesnili terminologii, vy se nezajimate o popinavku, ale o previslou rostlinu. Obávám se, že skalniky vám budou hodně trčet do prostoru. Na vašem místě bych zasadila skutečnou popinavku až za ty josty a rybizy. Mam popinavky ráda a... celý příspěvek >
Čím osazet koryto na zimu, 5.9.2016
Kromě sukulentu v docela malých otvorech ve stavebních tvarnicich dobře prospívá barvinek a kohoutek věncový.
Přistínění hortenzie, 5.9.2016
Pristinila jsrm hortenzii jirinkami. Vybujely tak mocně, že nebohy kerik zcela zavalily. Jsem zvědavá, jestli pod nimi hortenzie na podzim ještě bude.
Slimáci a mulčovací kůra, 14.8.2016
Prosím o vaše zkušenosti, jak mulčovací kůra ovlivňuje výskyt plžů na záhonech - přitahuje nebo odpuzuje?
Co je to za keř, 9.8.2016
Možné to je, protože kombinace tavolnik - buxus mi přijde dost podivná. Vlastně nemám ráda ani ten tavolnik :-)
Co je to za keř, 8.8.2016
Tavolník nízký.
Nová andulka, 8.7.2016
No baže, vy byste byla taky vykulená, kdyby vás někdo popadl, odvezl a usadil v cizím prostředí. Ptáček vubec nechápe, co se děje, dejte mu čas.
Opadávající růže a slabá růže, 7.7.2016
Dekuji za odpověď. Popinavku se tedy pokusim umravnit hnojenim a s těmi dvema dalsimi se budu muset smířit :-)
Opadávající růže a slabá růže, 6.7.2016
Jedna z mých keřových růží (noname z Unihobby, žlutá) nasazuje hodně poupat, ale rozvinuté květy velmi rychle opadavaji, vydrží maximálně dva dny. (Zatimco na jinych kericich trčí obrovské hnednouci kvety, dokud je neodstrihnu.) Jinak je růže zdravá,... celý příspěvek >
Kde koupit rotační nůž do sekačky?, 14.6.2016
Zkuste firmu Werco.
PH vody v bazénu nechce klesnout, 14.6.2016
Cisternu (ve vasem pripade spis nekolik cisteren) si muzete objednat v nejblizsi vodarne, bylo by to ale asi drazsi nez vodovodka. Nejsem zadny zasadni odpurce chemie, ale delat si z bazenu reaktor podle mě nema smysl. Vycistit vodu je ukol pro... celý příspěvek >
PH vody v bazénu nechce klesnout, 14.6.2016
Abych to jeste dovysvetlila (jsem to pořád ja jen z jineho zarizeni :-)) : vse nasvedcuje tomu, že vase voda ze studny ma vysoky obsah fosfatu, to jsou latky se silnou tzv. pufracni kapacitou, to znamena, že at se snazite zmenit pH jejich roztoku... celý příspěvek >
Mšice na růžích, 13.6.2016
Uf, to jsem ráda, taky jsem strikala růže a rybiz Pirimorem. Na růže stacil jeden postrik.
Zázraky v zahradě 2016, 13.6.2016
Moc hezká, i čápi od Ferdy. Nepodařilo se mně nafotit užovku, byla moc rychlá. Co se týče chrp, přesadila jsem si do zahrady chrpy z pole, bez problémů se ujaly. Kdybyste zašla na pole s obilím, tam určitě budou - moc bych se divila, kdyby... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika