Příspěvky uživatele - 202.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dřevo do destilátu, 22.1.2016
Po 4 týdnech jsem provedl první posouzení: Oba vzorky mají poněkud studeně nahnědlou barvu, jsou čiré. Vzorek s hranolky, žíhanými kratší dobu je nepatrně tmavší, vzorek s hranolky, žíhanými delší dobu má nepatrně výraznější chuť a vůni. Chuť i vůně,... celý příspěvek >
Kompot do kvasu, 24.12.2015
No, to je sice pravda, nicméně se domnívám, že je lepší destilací zhodnocené kompoty a povidla s chutí vypít, než je vyhodit. Mimochodem, moje kompovice sklízejí uznání i u odborníků. Je tam hřebíček, skořice, vanilka... a rozumné hospodyně tam... celý příspěvek >
Dřevo do destilátu, 24.12.2015
Děkuji za Vaši reakci. Pro vysvětlení - všiml jsem si na více místech tohoto fóra poznámek o použití (tvrdého) dřeva. Rád bych těmto poznatkům ale dal nějaký řád, protože ne každý pálí v takovém rozsahu, aby se mu vyplatilo kupovat soudek, nacucaný... celý příspěvek >
Kompot do kvasu, 23.12.2015
Mám přičinlivou ženu a také sousedky. Kompovici (kompot -povidla) pálím běžně. Je to vždycky směs všeho, co dům dal. A nebývá to špatné.
Dřevo do destilátu, 23.12.2015
Jaký je Váš názor na vytváření aroma destilátu přidáním štěpin dřeva?
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika