Příspěvky uživatele - 176.213

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Likvidace padlí, 15.6.2016
Zdravím, jdu si pro radu. Na zahradě mám 2 metrový stromek jabloně. Každoročně má padlí. Rozhodl jsem se ho letos zlikvidovat. Plody jsou nic moc a dost an zahradě zavazí. Rád bych použil silnější větve a kmen na hadník. zbytek mám v plánu spálit.... celý příspěvek >
Jak spálit mokré větve v tomto počasí, 13.6.2016
Tak nám utekl nějaký ten čas a píšu průběžné info. Akáty které jsem pořezal na podzim metr nad zemí, jsem v květnu(potom co obrazil) seřízl o 10 cm a natřel Garlonem 1:3 s vodou. po měsíci obrazil znovu. Pár stromů jsem seřízl teď letos v květnu... celý příspěvek >
Symbivit, 2.5.2016
já dodám svůj postřeh, jak hlavně ušetřit na symbivitu. při výsadbě přímo do země namíchám symbivit se semínkem. Není potřeba mnoho, protože houby se namnoží v závislosti kořenové soustavy dané rostliny. druhý postřeh při přesazovaní: rozdrtím... celý příspěvek >
Jak spálit mokré větve v tomto počasí, 21.12.2015
já včera spálil ty hromady bez jakéhokoliv podpalovače. Stačilo 6 špalků suchého dřeva a noviny. navíc popel je dobré hnojivo. dá se pak použít. Tonda
Jakou vybrat odrůdu na pálení?, 16.12.2015
Zajímavé info o TopTastu, když si pročítám vlákno TopTaste, tak je tam většinou kladné hodnocení. tak uvidíme, jaké to bude u mě.
Výsadba ořešáku, 15.12.2015
schválně to tam vyfotím. a uvidíte do čeho jsem se pustil. je to starý sad ve svahu, na kterém je 11 teras. o sad se nikdo nestaral dobrých 30 let. dohromady má 12 000 m2 první 2000m2 vycisteno. rýč, motorovka, sekyra. dřina solidní, ale ten pohled,... celý příspěvek >
Výsadba ořešáku, 15.12.2015
akát vysekám a použiju na pařezy naředěný roundup. nějaké zkušenosti už mám s předchozích let. docela to funguje. bez chemie je to běh na dlouho trať s nejistým výsledkem. Určitě nemám v plánu něco orat. Chci udělat ořechový háj. Proto mě zajímá... celý příspěvek >
Výsadba ořešáku, 15.12.2015
Zdravím všechny, mám v plánu vysadit 8 ořešáku spon 12metrů (Mars/Lake) Na místě k tomu určeném roste nejméně 50 letý ořešák (neznáma odrůda). kolem vyrůstají další mladé stromky ořešáku. některé mají už 3m a více. ten to malý ořechový háj začíná... celý příspěvek >
Jakou vybrat odrůdu na pálení?, 14.12.2015
Já teď zasadil 10 durancii a 10 toptasu (podnože Myrobalán, Wangheimova), místa mám ještě dost, asi tak na 10 stromů. Tak asi šoupnu 5 stromu Gabrovské a 5 stromů te Čačanské rodné. díky moc
Střih při výsadbě švestek, 2.12.2015
mám dotaz. pokud chci vysokokmen.tak boční větvičky všechny stříhám a hlavní terminál stříhám až doroste požadované výšky?
Samosvorná ochrana proti okusu, 2.12.2015
diky za rady. tubex na to dávat nebudu. rekultivuji starý extenzivní sad (prudký kopec, nadělané terasy-nadmořská výška 250mnm).  prvních 20 stromku slivoní jsem zasadil tyden na zpět.  srnky tam někdy potkávám. takže to u mě asi... celý příspěvek >
Samosvorná ochrana proti okusu, 1.12.2015
Mám v plánu stromky ještě obalit izolací co se nasazuje na trubky od topení. kvůli teplým zimním a jarním dnům. to už by mohlo zabrat i na srnky. co myslíte?
Samosvorná ochrana proti okusu, 1.12.2015
Dobrý den, máte někdo zkušenosti se samosvornou ochranou pro okus stromku. Připadne mi to jako praktická a pohodlná věc a při ceně 30,- na stromek je to super. Bohužel jsem se nikde nedočetl praktické zkušenosti. Díky Tonda
Jak bojovat s akátem?, 21.9.2015
jak vysoký pařez necháte? není lepší pařez natřít štětcem než ho šplíchat rozprašovačem? díky za odpověď.
Jak bojovat s akátem?, 18.9.2015
Dobrý den, chystám se k obnově starého sadu. 2600m2 Z 1/4 je zamořený akátem. Stromy jsou různé velikosti. Největší z nich mají průměr 20cm. Ze zkušenosti vím, že s akátem je to boj. Zajímali by mne Vaše zkušenosti s likvidací toho stromu. Mám... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika