Příspěvky uživatele - 113.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tuje Smaragd, 14.11.2015
A co zkusit posypat to jednou za cas kolem tim mletym peprem, jak tady nekdo radil?Tujim to neublizi a zviratum to smrdi.Asi bych to posypala vzdy zejmena po vetsich destich, hned jak puda oschne
Žloutnutí a fleky na trávníku, 13.7.2012
podle foto je také možne, že hnojíte trávník ručně pohozem a hnojivo není rovnomněrně rozhozeno tam kde je ho hodně je tráva zelenější tím vznikají tmavší vleky.
Nejlevnější tryskací písek, 6.11.2011
Souhlasím, jen jsem ho po usušení ještě přesál přes běžný kovový cedník o průměru cca 15 cm
Neznámá rostlina, 25.6.2011
Díky moc. Chtěla jsem si je vypěstovat pro radost a dávat je třeba jako dárek. Já totiž uřezný kvítka neuznávám. Za pár dní je hodíte do koše a nic z toho vlastně nemáte.A navíc ta kytka kvůli tomu umře. Mám radši živý.
Neznámá rostlina, 25.6.2011
To dokáže naštvat, chápu vás
Neznámá rostlina, 25.6.2011 Obsahuje fotku
a takový jsou semínka
Neznámá rostlina, 25.6.2011 Obsahuje fotku
Zdravím, koupila jsem si semínka Beaucarnea  recurvata, ale vypadá to, že mi roste něco jinýho. Ráda bych věděla co to je, poradí mi někdo? Díky moc
Živý plot, 5.5.2011
dobrý den, také zakládám živý plot, chtěla bych listnáče stálezelené neopadavé - ideální by byla kombinace různých druhů. Výška cca 2-3 m, orientace JZ. Zatím jsem vykoumala - bobkovišeň, ptačí zob, hlohyni. Budu ráda za rady a vaše žkušenosti (jaké... celý příspěvek >
Bobkovišeň - děravé listy, 2.5.2011
Dobrý den, zakládám živý plot, ráda bych ho měla zelený i v zimě a protoj uvažuji o kombinaci bobkovišně, hlohyně šarlatové evt. kaliny pražské. Jsou to info vyčtené z netu. Ráda bych slyšela názory z praxe zejm. jak rychle keře rotou. Uvítám... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika