Příspěvky uživatele - 154.74

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Technika orby, 29.10.2015
> dost se nadřu s udržením směru... To je zajímavé. Mně to na zcela zavřenou nápravu drželo směr vlastně samo. Chvílemi, když to zrovna nehrabalo, jsem to klidně mohl pustit, jak na tom videu, co chlapi sedí na začátku a na konci pole a jen si... celý příspěvek >
Technika orby, 29.10.2015
Může být a také jsem to zkoušel u kraje, kde už se mi točilo velmi těžce. Ta zahrada je úzká a dlouhá, takže to couvání bylo v podstatě stejná otrava jako otáčení. Ale jinak to zas nebylo tak hrozné, jak už jsem psal. Sice trochu gymnastika, ale... celý příspěvek >
Kvalitni drtic vetvi, 28.10.2015
No co, každý to dělá jinak. Cílem je ty větve prostě rozmělnit na menší kousky. Vaše řešení je rozhodně levnější. A pákové nůžky na větve z Lidlu můžu doporučit. Jedny mám už něco přes rok a po pozitivní zkušenosti jsem koupil ještě druhé, aby nás... celý příspěvek >
Technika orby, 28.10.2015
Před tím, než jsem šel poprvé orat s VARI GLOBAL s oboustranným pluhem APH-352 jsem si přečetl skoro celou tuto diskusi. Docela mě vyděsila, zvlášť s ohledem na to, že mám těžší jílovitou půdu. Zjistil jsem ale, že to vůbec není taková věda a že to... celý příspěvek >
Kvalitni drtic vetvi, 27.10.2015
Chápu co myslíte, ale u nás je každé jaro velká hromada slabých větví z ovocných stromů. Moji rodiče to dřív vždycky nechali uschnout a zapálili. Jednak se to nesmí, ale hlavně je to škoda. Jak dlouho by trvalo, než bych to nějak ručně nastříhal si... celý příspěvek >
Vari jednotka PJXP200, 14.4.2015
Dobrý den, můžete se podívat na zdejší nedávnou velmi obsáhlou diskusi s názvem "Ekodotace na motor Vari XP-200".
Plzáci, 17.5.2014
>...ty hnusný sliznatce nic nežere... Určitě je žerou čínské pižmové kachny – takové ty bílé s červenými brýlemi. Osobně ověřeno v žaludcích zabitých kachen, kde se dají nalézt slimáci všech velikostí. Pro slimáka si údajně sáhnou i pod zem.... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 17.5.2014
Rýčová matematika? Omlouvám se, ale k tomuto nejsem ochoten. Pokud to není jasné, snažil jsem se sdělit toto: uvedený typ rýče vlastním a mně osobně se s ním pracuje dobře a výrazně lépe než s obyčejným rovným s dřevěnou násadou. Jsem s ním spokojen.... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 17.5.2014
Teď nevím, jestli je to dotaz na mě. Pokud ano, tak ten FISKARS 131403, který mám, má opravdu násadu kruhového průřezu. Dříve jsem si občas půjčoval nějaký starší typ, který prý stál přes 1000 Kč. Pozitivní zkušenost s ním byla také důvodem nákupu.... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 17.5.2014
No,... mnoho znamená např. základy pro stavbu brány (přibližně 5 metrů délka, 80 hloubka, 50 šířka), základ pro chodník kolem části domu (25 m délka, 1m šířka, 40 hloubka), výkopy pro trubky a kabely (dohromady tak asi 80 m délka, metr hloubka),... celý příspěvek >
Sousedé neustále prudí, 15.5.2014
To právě asi záleží na tom, jestli máte živý plot pro ozdobu a radost nebo zda plní nějaký "hospodářský" úkol, čili dělá zelenou zeď. Jestli potřebujete mít větrolam na konci pozemku, sáhnete po spolehlivém rychle rostoucím jehličnanu. Když chcete... celý příspěvek >
Pěstování rajčat v seně, 13.5.2014
Tohle nemůžu potvrdit. Loni jsme měli na zahradě slimáčí pohromu, granule negranule (Ferramol). Úplně zničili okurkovou sadbu, poškozovali kedlubny, atd., ale rajčat zamulčovaných posečenou travou si vůbec nevšimli. Také jsem si myslel, že se jim v... celý příspěvek >
Přehuštěné/omotané kořeny sazenice rajčat, 11.5.2014
Není třeba nic uvolňovat, prostě to šoupněte do hlíny. Ještě k tomu ležatému, či hlubokému sázení: abyste tomu rozuměl, při pěstování rajčat se využívá jejich schopnosti vytvářet přídavné (u nás na vesnici říkáme "adventivní") kořeny ze stonku.... celý příspěvek >
A co vaše višně?, 10.5.2014
Mám 2 velké stromy po předcích a v minulých 3 letech z nich nebylo vůbec nic. Jako příčinu jsem konečně identifikoval moniliovou spálu a letos na jaře jsem proti ní zasáhl postřikem Horizon. Jednou při nakvétání a podruhé při odkvětu. Byla to... celý příspěvek >
Žloutnutí a následné zčernání listů rajčat, 9.5.2014
Viděl bych to na přílišnou péči. Zdá se, že budou přemokřené (žloutnutí, zastavení růstu) a přehnojené. Všeho moc škodí. Radil bych zajet na nejbližší trh a sazenice pro letošek si koupit nebo požádat nějakého známého, který neví co s tím. Ty co... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika