Příspěvky uživatele - 139.178

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Máte někdo zkušenosti se sousedem který nesnáší psy?, 15.2.2016
Co to tady píšete za návody.Přeci když pes štěká při odjezdu páníčka tak to pochopím.Má vztek, že tam bude zase celý den sám.To se naučí a dělá to celý život.Přece není normální, že štěká v kuse v noci i 5 hodin.Na vchodové dveře.Taky jsme měli psy a... celý příspěvek >
Stavba udírny v uzavřeném prostoru, 2.2.2016
Klobásy opět nakyslé.Tam si počtěte, co by mělo jít za kouř do té lednice/bedny.
Cena bazénu, 25.1.2016
Co napsat, aby to bylo taky tak vtipné.Víte jak se chlap nadře, než je udělá? Ten kdo umí počítat, tak si to nechá prostě vykopat strojem.Dřív se kopaly žumpy ručně, písek se kupoval na tatry protože to celé stálo 300kč.Mix se u domečku... celý příspěvek >
Cena bazénu, 24.1.2016
Je rozumné nechat zemní práce na stroji.Ne, že chlap bude dřít a ženská bude tvrdit, že je to brnkačka.
Jste ohromeni novou super akcí vše za 1/3?, 21.1.2016
V době internetu, si může každý rozhodnout, jestli se mu v tom krámě něco hodí nebo ne.Na letáku je křovnořez OM Sparta 250 S 10970/3650 kč.Je to třetina?Je tam drtič(štěp) za 11550/3850kč.Je to třetina?Jiné obchody taky píšou cena od.A v... celý příspěvek >
Je křovinořez Husqvarna 128 opravdu kvalitní?, 19.1.2016
10x10m poseče i nekvalitní.Není to nějak málo?
Nakládání a vakuování masa na uzení, 12.1.2016
Pane Jaroslave, tak děluji za odpověď.Tušil jsem že to nebude žádný zázrak, to vakuování.My jsme nikdy maso do lednice nedávali.Chránila ho naložené jen ta sůl.Než se udilo tak se bralo z toho maso k obědu.Řízky byly měkké a voněly česnekem.Později... celý příspěvek >
Nakládání a vakuování masa na uzení, 11.1.2016
No to mně zajímá.Jestli jsem dobře rozuměl, tak to vakuování pomůže té soli do středu toho masa?Takže nějaké nastřikování jehlou není lepší, max.stejné?Prosím ještě, kolik zhruba ta souprava stojí.Co se s tím ještě doma dá vytvářet.Díky.
Výběr křovinořezu, 11.1.2016
Koupil bych na tu vaší plochu OM Sparta.Co jako chcete dělat za pokusy?Za 3500 přibližně se vyučíte.Takový rady o náhradních dílech se snad týkají těch, co sekají v sezoně denně.Ti zas jezdí na jiných značkách.Stát se může cokoliv, hlavně když budete... celý příspěvek >
Pomožte s výběrem rotavátoru, 31.12.2015
A ve snaze vám pomoci pane 29 11 se do vás taky dám.Jednou před lety jsem si stěžoval, jen tak z legrace, že jsem rotavátoroval a tak mně bolely ruce, že jsem se k tomu stroji přivázal.Ještě jsem si přidal, že mě odpor několikrát zatlačil po kolena... celý příspěvek >
100 oktanový benzín do pily a křovináku, 29.12.2015
Já ale nekoupil 100 okt benzin, do křovinořezu/ pily a taky do Hondy, abych zvýšil výkon.Vedla mě k tomu doměnka, že je tam méně biosložek, že budu mít klid na zimu a oddálím problémy.Samozřejmě mám ještě stabilizátor.Nic nepodceňuji, ale přiznám se,... celý příspěvek >
Pomožte s výběrem rotavátoru, 28.12.2015
Já si myslím, že to nebude tím nastavovacím tělesem.Každý ho shledává po několika hodinách práce vytahané opotřebované.Mně první hodinu práce vypadla závlačka(trubička) a seřizovací kolečko sem pomalu zaoral.Mrtvý chod jsem vymezil letos... celý příspěvek >
Drtič větví Vares Shark, 28.11.2015
pisatel píše://Myslím si, že každý průměrně zkušený a inteligentní zakhrádkář ví přesně, co potřebuje a také dokáže posoudit, jak již jsem zmínil, s ohledem na sortiment drcených materiálů, velikosti zahrady a účelu využití výsledného produktu//Ano s... celý příspěvek >
Ktory benzin v ČR a v SR neobsahuje BIO-primesi?, 17.11.2015
Chce se mi napsat větu-  Bio neobsahuje Verva 100 a už sklapněte.Pak je ale problem jestli je to pravda.Kupuju stabilizátor Honda a přidávám dle návodu.To mi doporučil servisák u kterého jsem stroj koupil a pokorně jsem se ho zeptal.
Tera Vari - orba, 12.11.2015
Měl jste asi to jiříkovo vidění, Nebo jste určitě použil Vervu bez biosložek.U vari to nejde.Nam tam dali takový kolíček a řadit můžem jen jedničku a zpátečku.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika