Příspěvky uživatele - 181.119

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Množení Meruzalky, 15.2.2018
Poradíte mi, viz. předchozí zpráva.
Mohu roubovat třešeň, 24.1.2018
Dobrý den, rád bych zkusil naroubovat třešeň. Poradíte mi, kdy je nejvhodnější doba? Mohu roubovat již nyní? Děkuji
Kdy řízkovat meruzalku, 9.1.2018
Chci si vypěstovat podnož meruzalky pro budoucí roubování angreštů. Nevím, jak pruty podnože vypěstovat? Zda-li z řízků či jinak?
Jak daleko od sebe sázet stromky?, 12.4.2017
Dobrý den, rád bych si na své zahradě vysázel několik ovocných strmů. Zakoupil jsem tři stromky jabloně (letní, podzimní a zimní) dále blumu a ořech. Poradíte mi, jak daleko sázet stromky od sebe a jak daleko od plotu, aby koruny stromů... celý příspěvek >
Jak sázet stromky, 26.4.2016
Dobrý den, jak daleko od sebe mám zasadit malé stromky borovice?Děkuji
Jeřáb černý - okus, 31.3.2016
Dobrý den, pořídil jsem si jeřáb černý. Nyní jsem jej zasadil a řeším, zda mámkeř ochránit před okusem divoké zvěře. Okusují srnky jeřáb černý?
Přesazování vrby v době květu, 16.2.2016
Dobrý den, mohu přesahovat vrbu, i když v současné době již kvete (kočičky)? Děkuji za odpověď
Kaštan - okus divokou zvěří, 16.10.2015
Nikdo nemá zkušenost?
Jaký ovocný strom na severní stranu, 15.10.2015
Dobrý den, mám zahradu na severní straně celkem strmé stráně. Doporučte mi ovocný strom, který by zde bez problémů rost a plodil? Děkuji
Řízkování vrby jívy, 20.2.2015
Dobrý den, jak množitvrbu jívu? Dočetl jsem se, že nejlépe pomocí řízků, ale nevím, kdy je vhodná doba na množení řízky? Děkuji
Akát - množen, 20.2.2015
Dobrý den, jak nejlépe namnožím trnovník akát? děkuji
Roubování plané hrušně, 12.2.2015
Děkuji za odpověď. Něco jsem si nastudoval na Internetu. PoOslední věc, která mě zajímá... jak a kde skladujete rouby? Děkuji
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika