Příspěvky uživatele - 58.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hlávkový salát - odolnost vůči mrazu, 11.10.2015
Dobrý den, mohl by mi prosím někdo poradit, jak je to u běžného druhu hlávkového salátu s odolností vůči mrazu? Na zahradě máme dorůstající saláty sázené na konci sprna a bojíme se prvních mrazíků, které mají přijít tento týden. Je potřeba salát... celý příspěvek >
Pomoc při určení druhu rostlin, 30.7.2015
děkuji
Pomoc při určení druhu rostlin, 30.7.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o pomoc při určení druhu rostliny, mělo by se jednat o sukulent
Choroba plodů u Topazu, 30.7.2015
Děkuji, řez letos nebyl, bude tedy chybět Ca
Choroba plodů u Topazu, 30.7.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu. U tříletého Topazu se objevily skrny na plodech(viz foto). O jakou se jedná chorobu? Případně, co stromku schází? Děkuji za Vaše rady
Achocha - Ačokča, 17.10.2012
Zdravím Danielo, během chvilky jsem na těchto stránkách zjistila, že se Ačočka dá zpracovat různě, tepelně upravit, zavařit, do studených salatů. Letos ji pěstujeme také poprvé a to ve skleníku a byla jsem překvapená, jak se jí daří. Za sirova mi... celý příspěvek >
Sundavillea Red - pěstování, 17.10.2012
díky moc za rady!
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika