Příspěvky uživatele - 95.14

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Česnek v zemi?, 8.12.2015
Mám více odrůd a u každé je to jiné, u některé nejsou ještě vůbec u některé i 4-5mm. Jak bych poznala vlnovníka? Myslím, že sadbu mám zdravou, jen některé stroužky jsou trochu nahnědlé na povrchu. A nemůže se vlnovník dostat do sadby i ze země? Nebo... celý příspěvek >
Česnek v zemi?, 8.12.2015
Prosím o radu, mohu mořit sulkou a rovralem sadbu česneku i když už mu raší kořínky? Neublížím sadbě? Děkuji za rady.
Česnek v zemi?, 8.12.2015
Já mám záhon nachystaný z minulého týdne. Nemůžu říct, že by se upravoval zas tak hrozně, i když dva dny před tím ještě pršelo. Suché cestičky si udělám z prken. Dnes si pohrávám s myšlenkou, že bych přes noc česnek namořila a zítra zasadila, jen to... celý příspěvek >
Česnek 2015, 5.10.2015
Tak zatím se nikdo nechytil, tedy začnu sama. Letos budu sázet potřetí, tedy odborníkem nejsem. Zkouším více odrůd, každý rok si je třídím a na záhon dávám podle abecedy, abych při sklizni ještě věděla, co sklízím a zase označila. Letos určitě... celý příspěvek >
Česnek v Praze?, 5.10.2015
Možná by bylo vhodné laikům ty jiné pěstitele sadby a šlechtitele odhalit, třeba i se srovnáním cen a odrud, které od nich stojí za to koupit. A jaká u vás, prodáváte letos sadbu? Máte někde na netu nabídku?
Česnek 2015, 5.10.2015
Dobrý den,      chtěla bych založit nové letošní téma v této sekci. Čas nové výsadby se blíží, tak už bychom pomalu mohli začít konzultovat, kdy se kdo chystá s česnekem do země, jaké odrůdy se chystáte vysázet, jak... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 1.3.2015
Se světlem mám trochu problém. Okna na severovýchod, plastová, trojskla s ještě jakousi folií, takže se zvenku zrcadlí, ale dovnitř moc dobře už venkovní světlo neproniká, radiátory jsem včera stáhla, tak aspoň teplo ovlivním a přes den začínám... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 1.3.2015
Dobrý den,      mohli byste mi poradit, co dělat, když se sazeničky rajčat hned po vzejití příliš vytáhly? Asi jsem příliš brzy vysela a teď nevím, zda se to dá ještě zachránit, nebo je třeba vyset znovu? Jsou venku necelý... celý příspěvek >
Melothria scabra - Mexická okurka, 8.2.2015
Škoda, že nikdo nepřipojil reakci, docela by mne toto také zajímalo, hlavně z hlediska chuti, jestli by to šlo třeba zavařit do okurkového nálevu jako takové párty okurčičky. Zkuste někdo ohodnotit, děkuji.
Vavřín, bobkový list, 8.2.2015
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda máte někdo zkušenost s pěstováním vavřínu ze semínka. Chtěla jsem si ho zkusit vypěstovat, ale zjistila jsem, že jsou semínka docela drahá, asi 37Kč za dvě semena a k tomu je ještě potřeba přičíst nemalé... celý příspěvek >
Papriky 2015, 30.1.2015
Vyštipování prvního květu? A to se dělá jak a proč? Děkuji za odpověď
Papriky 2015, 30.1.2015
Dobrý den, mohl by mi někdo poradit, které papriky se sázejí po jedné rostlině a které po dvou? Mám letos vyseté Citrinu, Sandru, Nigru, Evu, Granovu, PCR, Beraní rohy, Lydii, Ramiro a malé slaďounké oranžové u kterých nevím název... celý příspěvek >
Mini černé rajčátko - Jaltomata procumbens, 18.1.2015
Děkuji za opravu, název jsem opsala tak, jak jej uvedl prodejce semínek na aukru, omlouvám se, ale porucha nebyla na mém vysílači. Po bližším ohledání jeho dalších nabídek jsem zjistila, že má chyby u více názvů, tak nevím, možná je komolí i... celý příspěvek >
Mini černé rajčátko - Jaltomata procumbens, 18.1.2015
Dobrý den,      při svém brouzdání po různých novinkách co se zeleniny týče, jsem narazila na inzeráty nabízející prodej semínek mini černých rajčátek - Jalkomata procumbens. Prý jsou výborná za syrova i na zavaření. Máte... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika