Příspěvky uživatele - 52.109

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bunová sekačka, 23.9.2015
Ano, to je sice pravda, ale lištovku nelze použít kvůli velkému množštví malých pařezů a drnovémým mraveništím. Ty sice člověk nechce pokosit, ale snadno se přehlídnou. Právě jeden z mých traktorů je horský nosič nářadí MT8-046 s protiběžnou... celý příspěvek >
Bunová sekačka, 23.9.2015
Ale teda smaozdřejmě budu rád i za jakékoliv jiné nápady, né že bych se teď upnul na Adélu, rozhodně pokud někdo znáte lepší stroje k danému účelu, tak se o ně prosím podělte
Bunová sekačka, 23.9.2015
Děkuji za radu, já jsem doposud neznal jakými motory jsou stroje Vari osazovány, tudíž jsem neměl ani tušení, že mají takovou svahovou dostupnost, určitě by motor Honda GSV 190 bohatě postačil. Ovšem možná se mi víc líbí Adéla, protože s mí už mám... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika