Příspěvky uživatele - 74.158

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Aku pily greenworks - zkusenosti, 11.9.2015
Nekupovat tyhle greenworks věci. Shit že to jeden neviděl, věčně to mám na reklamaci a u jedné věci už mi reklamace nebyla uznána. Prý jsem nenamazal lištu u plotostřihu :) Výmluva aby jsem utřel nos. Nekupovat tyhle greenworks věci. Shit že to jeden... celý příspěvek >
Akumulátorová zahradní pila Bosch KEO 10,8 Li, 22.3.2014
Přesně tak, chce to doladit. Měnitelné aku + rychlonabíječku. Jenže já mám pocit, že ostatní součásti pily jsou též stavěné na kapacitu aku a už by to další provoz nevydrželo protože po vybití aku je to všechno zahřáté. Jedině vyvést kabel a větší... celý příspěvek >
Akumulátorová zahradní pila Bosch KEO 10,8 Li, 14.3.2014
Přesně tak, je to funkcne nepodarok. Holt Bosch ty aku moc neumí. Jinak elektrické nářadí Bosch - zelené na kabel mám funkční bez závad a to mu dávám docela záhul. Vrtačka mě kolikrát tak pálí v ruce že ji nemůžu udržet a bez nejmenšího pachu po... celý příspěvek >
Akumulátorová zahradní pila Bosch KEO 10,8 Li, 11.3.2014
Tak ta Bosch není funkčně špatná a bez problému přeřízne i stromek na celou délku plátku, ale ta výdrž aku je opravdu nezvládnutá. Hodí se když stojím na žebříku a řežu větev ve špatně přístupném místě nad hlavou kdy ruční pohon je z nedostatku místa... celý příspěvek >
Akumulátorová zahradní pila Bosch KEO 10,8 Li, 11.3.2014
Do cca 45minut, Velmi, velmi nezatěžující práce to znamená sem tam řízneš větvičku slabší jak malíček je to vybité. Uřízne to i silnou větev, ale ta kapacita aku tragicky klesá a do 10min jsi bez proudu. Nevím jaké pro tu pilu mělo být výrobcem... celý příspěvek >
Akumulátorová zahradní pila Bosch KEO 10,8 Li, 10.3.2014
Tu pilku má, dělám s ní hodně, funkčně dobrá, ale! Tragická výdrž aku a velmi dlouhé nabíjení. Potřebuješ něco dodělat a prostě to nedoděláš. Nevím kam dal výrobce mozek, ale mělo k tomu být 2x aku a to vyměnitelné! Podruhé bych to kvůli malé výdrži... celý příspěvek >
Náhradní díly Husqvarna 136, 21.1.2012
Prodám náhradní díly na Husqvarna 136. Pište co potřebujete.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika