Příspěvky uživatele - 164.32

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradní traktor Starjet 2015, 17.5.2017
3ti sezonu pouzivam Seco Starjet UJ 102-21 P4. Ma zesilene hridele kol (25mm), silnejsi Hydro prevodovku (K62) s mechanickou zaverkou, 360L kos, kvalivni profi motor Vanguard, uzubeny hlavni remen, strizaci koliky ochrany nozu... Vyjmenoval jsem... celý příspěvek >
Seco Starjet - vyplatí se 4x4?, 7.9.2015
Plne potvrzuji vhodnost Starjet II 102P4.  Mam take jednu ze 4 zahrad ve svahu (25-30%). Uzaverka P4 vytahne traktor i s plne nalozenym kosem v mokre trave. Je fakt ze pouzivam lepsi Off-road zadni pneu (priplatek 2k). Po pul roce... celý příspěvek >
Gril z 50l expanzomatu, 3.6.2013
Zdravím, super inspirace, mám expanzomat, ale má 100L, grill bude krapánek větší, ale v nejbližší době se do toho pustím, protože venku je počasí hnus a je třeba se nějak bavit... Jen bych se chtěl autora zeptat na nějaké zkušenost z... celý příspěvek >
Filtrace na jezirko cca 60m3, 5.10.2011
Tak to jsme v podobné fázi. Dokončení plánuji na jaře. Poměr koupací a čistící zóny mám cca 40/60 a zatím chci filtraci řešit takto: Čerpat z guly a skimmeru a přes mechanickou filtraci (vortex nebo štěrbinový filtr) pouštět do drenážní trubky... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika