Příspěvky uživatele - 168.74

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Černá svíčka, 19.2.2017
Filtr je nový vzduchový, olejovy tento motor nemá. Taky mimto přijde že tam jde moc benzinu, takže asi servis?
Černá svíčka, 19.2.2017
Dobrý den, dávam před sezonou dohromady trakturek etesia s motorem briggs 13 hp, kouknul jsem na svíčku a byla černá, při startování studeného motoru přes sytič motor nechce naskočit, musím sytič stáhnout a pak naskočí, když je teplý motor chytne... celý příspěvek >
Univerzální pila, 7.9.2015
 Mam 15 let stihlku 042 a pořád jede jak má. Takový kraviny mi psát nemusíte o pilu se postarat umím.
Univerzální pila, 7.9.2015
Kdybyste četli tak mi někdo tady říkal že profi pila potřebuje čerstvé palivo a je na udržbu a zachazení naročná takže sem přehodnotil na farmu. Je to pro vás už pochopitelné?
Univerzální pila, 6.9.2015
Jo ta vypada moc dobre. Počkám jestli se náhodou nezlevní a jdu po ní.
Univerzální pila, 4.9.2015
No právě takový názory mám rád, vsechny bezpečnostní věci už mám. A myslite že farmářský pily nejsou tak náročný na benzín? Ja mám kanystr na 5 litrů a je fakt že nějakou dobu trvá než ho spotřebuju. Četl jsem že stihl má mít kolem pulky září zase... celý příspěvek >
Univerzální pila, 1.9.2015
Jojo o té také přemýšlým ale nevím jestli by nebyla zbytečně velká a těžká. Přece jenom toho odvětvováni bude dost, jsou to krajovky a možná jsem to s tim 50 cm průměrem trochu přehnal. Takových moc nebude.
Univerzální pila, 1.9.2015
Zdravím, potřebuji poradit jakou pilu si koupit na přípravu palivoveho dříví. Pokácet odvětvit našpalkovat. Chci koupit jednu pilu, ale pořádnou, takže na peníze nechci koukat takže klidne profi pilu. Budou to stromy tak do 40 -50 průměru většinou... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika