Příspěvky uživatele - 206.219

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vitis Venus, 16.9.2016 Obsahuje fotku
Ješte jedna fotka. Letošní sazenice Venus
Vitis Venus, 15.9.2016 Obsahuje fotku
Mám čtyři sazenice Venus a listy na nich vypadají takto:
Hnojenie, 12.2.2016
Jaký Silvamix je pro révu vinnou? Jeden prodejce tvrdil, že forte 60 a druhý A 25. 
Základní sestava hnojiv a postřiků, 27.11.2015
Co je to za hnojivo te holandský zázrak. Kde se dá sehnat?
Jakou bezsemenou vinnou révu?, 22.9.2015
Tak jak jsem se včera dozvěděl od pana Glose odrůdu BV 16-16-3 vyřadil z pěstování. Důvodem vyřazení je spchávání této odrůdy.
Jak uchovat hrozny vinné révy, 12.9.2015
Myslím, že dobrý nápad jak uchovat hrozny vína až do Vánoc, jsou na tomto vídeu.
Ochrana hroznů proti ptákům, 6.9.2015
Má někdo zkušenosti s holografickými páskami? Prodejci tvrdí, že odpuzují ptáky a ty ani na dané místo neusednou. 
Co Vaše réva 2015?, 6.9.2015
Díky Georgi Blackovi. Zjistil, že se nejedná o žádný herbicid, ale o roztoče. Zakoupil jsem Sanmite a postříkal všechny sazenice. Na žádném novém přírůstku už toto svinování listů není. Dík
Co Vaše réva 2015?, 25.8.2015
Myslím, že to tak nebude, protože  mám chatku sice v kolonii, ale do chatek v blízkém okolí nikdo nejezdí. Max. jednou za rok. Letos ještě ne. 
Co Vaše réva 2015?, 25.8.2015
Žádné herbicidy nepoužívám. Všechny zasazené sazenice vinné révy byly dvakrát od zasazení pohnojeny NPK humátem v koncentraci 0,3% postřikem na list. U žádné z vysazených sazenic se toto neprojevilo. Ani u sazenic stejného druhu.
Co Vaše réva 2015?, 24.8.2015 Obsahuje fotku
Poradí mě někdo? Letos jsem zasadil sazenice vinné révy Venus. Přibližně do jednoho metru rozbalovala normálně listy. V další fázi růstu jsou již všechny listy pokroucené. Na listech nic není jen suchý okraj. Viz foto. Jedná se o nějakou... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika