Příspěvky uživatele - 34.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lilie, 8.8.2011
Dobrý den. Chtěla bych vás poprosit o pár rad.Lilie pěstuji letos prvním rokem /v květináči/, a tak bych se chtěla zeptat, kam s nimi na zimu, zda se mohou nechtat v květináči či nikoli.Dále bych se ještě ráda zeptala, jak mám nyní po odkvětu, ale i... celý příspěvek >
Polámané tůje, 7.2.2010
Děkuji Vám za odpovědi. Hodně štěstí v zahradničení!
Polámané tůje, 5.2.2010
Dobrý den, nyní když je venku tolik sněhu (u nás počítám cca 1,2 m) mám problém s tůjemi, protože se pod těžkým sněhem lámou. Vím, že mi navrhnete, abych průběžně tůje otřepával od sněhu, ale jsem třeba přes celý týden pryč z domova a tak z tůjí sníh... celý příspěvek >
Osychání okrajů listů okurek, 8.6.2009
Oteplilo se, a zdá se mi, že okurky se trochu vzpamatovaly. Ty problémy asi opravdu vznikly chladem a možná, že jsem je, vzhledem k tomu, že nerostly, přelévala. 
Osychání okrajů listů okurek, 4.6.2009
Během dvou dnů mi ve foliáků u některých rostlin okurek salátovek i nakládaček začaly osychat okraje listů i nových. Zalité byly. Může mi někdo poradit, je to nynějším studeným počasím - Vysočina?
Malé rostliny Javoru, 6.5.2009
Děkuji za rady ...Včera jsem přesadil zhruba 170 semenáčků, tak doufám, že se bez problému ujmou. Kdybych je chtěl přesadit dnes, tak už by bylo pozdě.. Každopádně díky...
Malé rostliny Javoru, 5.5.2009
Dobrý den, měl bych zde na Vás na všechny prosbu.Asi 10m od mého domu je možná 150 - 200 nízkých rostlinek Javoru (zhruba 5 cm).V tomto místě mi zítra začnou kopat kanalizaci, takže všechno zničí stroje. Chtěl bych alespoň část rostlin zachránit a... celý příspěvek >
motorová pila homelit, 4.2.2009
Přesně tak jsem to chtěl říct, děkuji Miroslave..
motorová pila homelit, 4.2.2009
Děkuji Radku, také doufám, že mi ještě nějaký ten rok poslouží.A také děkuji za vysvětlení, jistě jste machr v oboru.J.J.
motorová pila homelit, 4.2.2009
Ano, také se vám omlouvám.Měl jsem za to, že Stihl MS 250 patří do farm... Pilu jsem kupoval za 4500 Kč a myslím si, že na to, že jí mám 3. rok to není špatná koupě.Ono nejde o to, zda umím řezat, ale o to, jestli je ostrý řetěz.Jestliže není... celý příspěvek >
motorová pila homelit, 3.2.2009
A vy, že jste takový znalec, vám slouží vaše pilu už 30 let, že tady poučujete?Vám prostě jde o to, aby jste mi moji pilu (pro někoho krám) shodil.Jenže milý pane, vy porovnáváte pilu třídy farm s hobby pilou!!!Je jasné, že když porovnáváte 1,8 kw a... celý příspěvek >
motorová pila homelit, 3.2.2009
Netvrdil bych, že pily Partner jsou spotřební zboží.Sám vlastním pilu Partner 422 a mohu konstatovat, že jsem s ní nadmíru spokojen.Mám jí již 3. rok a bez jediného problému.Třeba za minulý rok jsem s ní nařezal, odhaduji, něco kolem 20... celý příspěvek >
Ořešák omlazovací řez?, 8.1.2009
Přesně tak, ořešák nesnáší řez.Rány se dlouho nezacelují.Rozhodně neřežte, když by mohl nastat mráz, to pak byla katastrofa...
Bruska na řetěz - Sharks vs. Einhell, 22.11.2008
Dobrý den, mám tedy dotaz jakou brusku byste mi doporučili, Sharks)se silnějším motorem) nebo Einhell.Brousit budu tak 2x do roka.A ceny jsou podobné - rozdíl 100Kč. Tak prosím napiště, jakou byste mi doporučili..chci ji koupit k Vánocům jako... celý příspěvek >
Stříhání, 5.11.2008
Nic proti Vám, ale je mi vždy líto té krásy, když kvetou.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika