Příspěvky uživatele - 199.110

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Živý plot, aby slepice neprolezla?, 15.3.2009
dobry den, je taky mozne pri sazeni ziveho plotu mezi radky dvojsponu vlozit nizke pletivo, ktrere bude cca 10cm pod povrchem. Pletivo casem zaroste a je to neprostupne i pro kocky. Z.M.
Jak zvýšit výnosy brambor, 27.4.2008
Muj stryc sadil brambory nasledovne pod kazdou hlizu dal kavovou lzicku prumysloveho hnojiva (asi npk nevim) no a pak prijel az na sklizen posekal metrovou travu a vykopal spoustu velkych brambor :-) vedle mel policko jeden mistni zemedelec a ten... celý příspěvek >
Příprava půdy pro brambory, 26.4.2008
zelene hnojeni i slama taky pomuze chce to cas a klid
Mulčování s použitím kartonu, 26.4.2008
Ja to vidim tak ze v dalsich letech to jisti motyka a ryc... chtel jsem sadit podobne i mrkev napadlo me polozit karton na budouci zahon akuvrtackou vyvrtat diry a do nich nasypat semena toto jsem si netroufl udelat protoze by si vsichni oklo mysleli... celý příspěvek >
Příprava půdy pro brambory, 26.4.2008
po case (dest vitr cca 3 tydny) se da puda lip okopavat chce to cas
Příprava půdy pro brambory, 26.4.2008
Je to tezky boj chce to pridavat kompost trochu pisku a hlavne trpelivost.Ja jsem se na podobny problem ptal pred asi mesicem na tomto serveru a udelal jsem toto.Navozil jsem od souseda do pudy cca 14 kolecek hnoje pak zapravil rotavatorem pak jsem... celý příspěvek >
Slepice si vyzobávají peří, 26.4.2008
Tak tak jsou nekdy horsi jak lidi.Kdyz se nam to stavalo tak babicka tu sikanovanou slepku izolovala do klece a pak ji dala zpet az se zotavila ale nekdy to neprezila
Mulčování s použitím kartonu, 26.4.2008
dekuji, mate pravdu :-)
Mulčování s použitím kartonu... a co noviny?, 26.4.2008
vite je to docela srandovni postup teda aspon jak jsem to delal ja... na travu karton na karton cihly a na cihly kastlove okno do toho hlinu zaset zalit a hotovo jak snadne:-) uvidim jestli to zitra bude vyrasene az prijedu z vidne
Mulčování s použitím kartonu... a co noviny?, 26.4.2008
Napad dobry ale ja nemam v nose analyzator chemickych latek... Ja jsem puvodne zalozi ltuto diskuzi ale nakonec jsem se nic nedozvedel.Pokud budu mit cas tak obvolam papirny a neco zjistim snad i kdyz pod redkvickama v parenisti uz karton mam a vim... celý příspěvek >
Příprava půdy pro brambory, 26.4.2008
Jsem na tom podobne... vidim alespon dle popisu ze puda na vasi zahradce je znacne jilovita nemam pravdu? tim bych vysvetloval narocne obdelavani...
Má u Vari motor Honda nějakou jasnou výhodu proti dvoutaktu?, 26.4.2008
dvoutakt v dnesni dobe nebrat, spotreba olej do benzinu a ten smraaad.Opravil jsem si rotavator s 2t motorem a muzu rict, ze jsem byl solidne priotraven dvoutaktnimi cmoudiky behem dost namahave prace s timto strojem... oproti 4t motoru co mam na... celý příspěvek >
studniční voda jako šutr, 25.4.2008
To jeste tehda delaly kvalitni pracky.Ja mam ardo nevim model je plnena z vrchu a ma nerez vanu a teleso z tatramatky:-)Nasel jsem ji pokazenou ve sberu a pouzivam ji 6 let. Chodim do sberu pro ruzny material a casto tam vidim pracku starou 2 roky... celý příspěvek >
studniční voda jako šutr, 25.4.2008
k tomu pristroji dodam ze funguje ale zazraky necekejte na zanaseni bojleru to moc nepomuze ale na pracku ano i na rychlovarnou konvici.Nastesti tento pristroj nestoji takovou castku jako driv diky konkurenci cca 1400.- on je totiz celkem jednoduchy... celý příspěvek >
Jak vyřešit sušení prádla na zahradě?, 25.4.2008
susime na pude jak pradlo tak byliny tak houby, pak pouzivame skladaci obdelnikovy susak a ten davame jak je libo vzime kdyz potrebujem rychle vysusit tak k radiatoru v lete ven (jako zatez davam na spodek susaku 2 cihly) kdyz zacne prset tak to muzu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika