Příspěvky uživatele - 82.54

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kde sehnat semena hluchavky?, 15.8.2015
Kde sehnat semena žluté hluchavky, případně bílé? 
Přežijou brambory zimu?, 15.8.2015
Přežijou brambory zimu? Nebo co by se stalo kdybych brambory zasadil na podzim?
Ještě jednou neznámé rostliny, 14.8.2015 Obsahuje fotku
A tato rostlina a brouk?
Ještě jednou neznámé rostliny, 6.8.2015 Obsahuje fotku
Pomůžete ještě se třemi rostlinami?   1) je dvoumetrová rostlina rostoucí poblíž potoka 2) je strom roztoucí tamtéž 3) je nějaká bobulatá rostlina, nejspíš jedovatá (moc mi nechutnala), rostoucí u silnice
Poznáte rostliny?, 5.8.2015
Aha, já jsem se díval i na wikipedii, a tam píšou že se prý používá i jako léčivká rostlina, dokonce dříve i vnitřně. Teď prý už se od toho ustoupilo, protože hranice mezi léčivým a jedovatým množstvím je prakticky stejná, každopádně požád se údajně... celý příspěvek >
Poznáte rostliny?, 4.8.2015
Díky, a tak ještě mám jednu otázku :) ten vratič tam nějaká bába trhala u cesty do tašky, k čemu by jí to bylo, má to i nějakej jinej užitek? Díky.
Poznáte rostliny?, 4.8.2015 Obsahuje fotku
Ahoj, poznáte někdo alespoň některou z následujících rostlin? A je nějaká z nich léčivá? Díky.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika