Příspěvky uživatele - 33.15

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak zrenovovat pískovcovou zeď?, 22.8.2015
Ja by som to vyčistil poriadnou WAP kou. Tou by to šlo.
Ruský systém pálení destilátu - skleněné baňky, 20.8.2015
Ja byt tebou, tak napisem priamo autorovi videa to co ta zaujima. Bud cez google translator, alebo po anglicky. Je vysoká pravdepodobnost ze odpise. Alebo aj priamo do komentator pod video.
Chorvatský fíkovník, 16.8.2015
Podľa mňa nie. Ja mam figovnik v kvetináči a vždy na zimu ide dovnútra. Raz na jar mi ho len oslahol prízemný mráz a rastlinka to hneď pocítila. Je to teplomilna rastlina a podla môjho názoru prípadných -10 a nižšie by nerozdychala...
Kompost, 16.8.2015
Ja by som sa rad spýtal ci pomôže urýchľovač kompostu lebo akosi je celý suchý. Je v tieni je to klasický kúpený veľký plastový kompost ér do ktorého išlo relatívne dosť pokosenej trávy. Sú tam aj iné odpady coozu ísť do kompostu ale keď sa košeli... celý příspěvek >
Prosím o identifikáciu škodcu surfínii, 15.8.2015
Ok.Dakujem. A je to jedno ročná rastlina? Alebo na jar bude znova rásť? Lebo neviem ci na jeseň ju zlikvidovať alebo ostrihať a dat do pivnice prezimovat.
Ohřívání bazénu, 15.8.2015
Jaaaj tak tomuto rozumiem. Znamy daval teplo do podlahovky v tych najvecsich hicoch a ani to mu nepomohlo. Kedze on ma tych kolektorov na streche trochu viac, tak mu to vyskocilo nejakmoc a vraj mu to celé cez pretlakový ventil vypustilo...... celý příspěvek >
Filtrace, 15.8.2015
Ano moze byt. Navyse budete mat aj teplejsiu vodu vdaka prykrytej plachte...
Ohřívání bazénu, 15.8.2015
To je dobre, ze Vas to osvieži, ale chcel som skôr ostatným naznačiť, že nemusia ísť až do takeho relativne extremu na 34-ku. Kludne aspon podla mna je 30 dostacujuce, aj pre deti aj pre nocne kupanie.
Azuro 400, 15.8.2015
Samozrejme, musi tam ísť také silikonove tesnenie. Navyše pri montáži to musí byť všetko suché a treba to ponatierať sanitárnym silikónom. Nasledne zošróbovať a nechať zaschnúť 24hodin.  Až potom napustiť vodu. Po tomto neexistuje aby to... celý příspěvek >
Ohřívání bazénu, 15.8.2015
Nič v zlom, ale mať v bazéne 34 oC tak tam ani nevleziem... . Však to ani neosvieži. Zas možno pre malé deti je to dobré, môžu sa tam máčať celý deň, ale úprimne, pre osvieženie, je... aspoň pre mňa ideálnych 29, max. 30. Mal som aj 31,5,... celý příspěvek >
Filtrace, 15.8.2015
Ja mam bazen z mountfieldku Azuro 405DL 3,7mx7,3m 29m3 už 8rokov a takisto pokial filtrujem 24h tak na noc kludne koli uchovaniu teploty zakrývam solarnou plachtou. Inak DOPORUCUJEM si dokupit poloautomaticky vysavac. Kedze vsetok bordel ide na... celý příspěvek >
Prosím o identifikáciu škodcu surfínii, 14.8.2015 Obsahuje fotku
Ďakujem... mali ste pravdu. Sú to semeníky ktoré pukajú a z nich vypadávajú semienka... A tým, že ich je tam kopec, tak asi naozaj tu rastlinu oslabujú. Čo navrhujete? Predpokladám tie semeníky poobtrhávať... Ale mám aj prihnojiť nejakym... celý příspěvek >
Prosím o identifikáciu škodcu surfínii, 14.8.2015
Tak to vôbec netuším či súto semienka... Čisto teoreticky je to možné, ale ako je možné, že sú rozptýlené po stonkách... A tie semeníky to ako vyzerá?  Dúfam že si nerobíte srandu... Však mi tu rastlinku len polievame a nič viac...
Prosím o identifikáciu škodcu surfínii, 14.8.2015 Obsahuje fotku
Netusim, puklice poznam, tie nam napadaju citronovnik a aj fikus. Tu som na tej surfinii nevidel ani jednu puklicu... a ani zaidneho škodca ako trebars vošky.  Inac ked do tych napadnutých stoniek buchnem tak tie drobne guličky... celý příspěvek >
Prosím o identifikáciu škodcu surfínii, 14.8.2015 Obsahuje fotku
Zdravím, už dlhodobejšie porozujeme na naších surfíniach vysichanie listov hlavne bližšie ku koreňom čo sú. Rastlina je každodenne polievana a na slnečnom stanovisku. Dnes som si na jej stonkách všimol také drobné guličky hnedej až čiernej... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika