Příspěvky uživatele - 102.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosim o urceni sukulentu, 16.9.2009
Pro upresneni - je to nejaky prysec, mel listky a teklo z nej mleko. Rizky jsem mel dost dlouho nasucho v hotelu, takze jsem si nebyl jisty jestli se chyti. Doma jsem je pak dal do suche raseliny a cekal jestli se neco bude dit. Ze ctyr rizku se... celý příspěvek >
Prosim o urceni sukulentu, 15.9.2009
Vyfotil jsem tohoto "aliena" pred par tydny v Ugande, a ted uz mi par rizku zakorenuje doma picasaweb.google.com/axsound/Alien#.
Nebezpečný smrk, 20.7.2009
Zdravím, chci se zeptat na podobný problém. Před deseti lety jsem koupil dům s pozemkem, na kterém jsou (v době koupě už byly) vzrostlé smrky. Je jich 5 v řadě a mají 15 až 20 metrů. V době koupě nemovitosti bylo za plotem pole. Dnes jsou tam parcely... celý příspěvek >
Dolmar MS 430 U nebo MS 340?, 3.6.2008
Koupil jsem si MS 340. Jsem spokojeny. Stary praktik v servisu mi ale rekl, ze jsou na nej neumerne drahe nahradni dily. Neproveroval jsem to. Nicmene je to info, ktere byste meli zahrnout do kalkulace pri rozhodovani. Dale mam problem s dodanim... celý příspěvek >
Výběr sekačky - prosím pomoc, 27.3.2008
Dobrý den, potřebuji pořídit sekačku, problém je v tom, že mám cca 200 m2 u domu, kde by rodinka chtěla "hezký" trávník, dalších cca 600 m2 je za domem, což je spíš sad - stromy, sem tam kamenná cestička a hlavně - HRBOLATÝ NEROVNÝ TERÉN. Dalších cca... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika