Příspěvky uživatele - 168.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vhodné drobné ovoce - vysoká hladina podzemní vody, 26.1.2019
Mám podobný problém. Vysadil jsem švestku, velkoplodé hlohy, klikvu a černý bez, rakytník, na hrůbek kamčatské borůvky, byliny (mátu, potočnici, kostival, plicník). Tak uvidíme
Mochyně peruánská, 25.7.2015
Z obrázku sáčku je jasné, že došlo k záměně. To že běžní pěstitelé nerozlišují mezi mochyněmí konkrétně mochyní peruánskou (Physalis peruviana) a Mochyně židovská(i židovská třešeň) (Physalis alkekengi) je běžné - nejsme profíci, ale že firma SEMO... celý příspěvek >
Červenočerné semínko, 5.5.2007
Moc děkuju za reakci, už to mám :o) Nebyl to přímo ten sotorek, ale ten mě přivedl na stopu, bylo to jak detektivka :o) Hledání sotorku mi dalo jeho latinský název (abrus precatorius), díky tomu jsem mohl hledat i v angličtině. Obrázek ale ukázal, že... celý příspěvek >
Červenočerné semínko, 2.5.2007
Dobrý den, našel jsem po někom krabičku zvláštních semínek, zkoušel jsem je zasadit, dal jsem nějaká na vatu i do země, ale zatím nic. Jsou krásně sytě červená, na jednom konci černá, asi 3 nebo 4 mm veliká, oválná a zploštělá, trochu jako protažená... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika