Příspěvky uživatele - 214.41

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kustovnice čínská, 21.7.2015
jJá mám kustovnici na zahrádce už asi pátým rokem, plodi mi krásně, celý podzim každý druhý den sbírám červené plody a suším je v sušičce a celou zimu mám co zobat.Koupila jsem si sušené plody ve zdravé víživě v obchodě a jednu hrozinku jsem roztrhla... celý příspěvek >
Dosetí či počkat?, 21.6.2015
Dobrý den, tak jsme se vrátili zpět a pořád se rozhodovali co a jak a jelikož to bude nyní takové hektičtější, necháme to asi na podzim, teď akorát maximálně dohnojíme, budeme zalévat, když to půjde a sekat tak, aby tráva nepřerostla, ale ani ne... celý příspěvek >
Rýč a vytrhávač plevele Fiskars, 21.6.2015
Dobrý den, tak už nějakou dobu pracuji s klasickým Xact ve velikosti L a spokojenost, i když v té naší zemině by na nějakém místě nepomohl asi ani z diamantů  Mějte se fajn. Jarda
Trachycarpus wagnerianus, 29.5.2015
Dobrý den, děkuji moc, tak to je pěkná vychytávka, to by mě asi nenapadlo Každopádně snad se holce tak či onak zadaří, beru si všechny rady k srdci. Mějte se fajn. Jarda
Dosetí či počkat?, 29.5.2015
Dobrý den Marine, moc Vám děkuji za veškeré podrobné info, tady je vidět, že se někdo vyzná a ještě je ochoten poradit, ještě jednou děkuji za vše  Jakmile se dočkám nějakého výsledku, určitě se rád podělím. Mějte se fajn a ať se... celý příspěvek >
Dosetí či počkat?, 27.5.2015
Ještě ohledně toho kypření, tak mám vzít celý pozemek, ničemu neuškodím nebo také jen ta poškozená místa? A úplně už fakt poslední věc, co se týče sekání trávy, mám to po dosevu nechat nějakou dobu, když to roste jinde nebo třeba za týden mohu... celý příspěvek >
Dosetí či počkat?, 27.5.2015
Dobrý den Matine, děkuji moc, tak to jsem tomu já špatně rozuměl, jak jste psal rovnoměrně 2cm, tak jsem myslel, že mám vzít celý pozemek  Optám se na poslední tř věci a už Vás nebudu (snad) otravovat, při zakládání trávíku i na dosetí... celý příspěvek >
Trachycarpus wagnerianus, 27.5.2015
Dobrý den, moc Vám děkuji za rady a poznatky, my bydlíme ve Středočeském kraji, kdyby byly zima jako poslední dva roky, tak by to asi nebyl problém  Snad se palmě zadaří, přemýšlel jsem původně, zda by jí člověk v zimě třeba něčím... celý příspěvek >
Dosetí či počkat?, 27.5.2015
Dobrý den Martine, moc Vám děkuji za radu a podrobný popis, jen bych se u toho optal v rychlosti na pár věcí. Vidlemi udělám menší dirky, to k začátku, po dosetí tím zasekáním myslíte, abych to opět vzal vidlemi či motyčkou? A poseldní věc,... celý příspěvek >
Travni smes na sluna mista, 25.5.2015
Dobrý den, pěkně se Vám s trávou zadařilo  Snad se také jednou dočkáme  Jarda
Dosetí či počkat?, 25.5.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den Martine, moc Vám děkuji za za podrobný popis a doporučení. Ohledně kypření půdy, máte na mysli jí ještě nyní vzít nějakým kultivátorem či rotavátorem? Trochu se toho bojím, abych to celé nezničil, ale to je jen obava... celý příspěvek >
Dosetí či počkat?, 25.5.2015 Obsahuje fotku
Zdravím, mám ještě jednu prosbu na místní experty. Minulý rok na podzim jsme zasadili trávu a pohnojili, konec října, na jaře trochu doseli a opět pohnojili. Některá místa jsou úplně super, hustě porostlá, bez problému. Některé je ale bídné, viz.... celý příspěvek >
Trachycarpus wagnerianus, 25.5.2015 Obsahuje fotku
Zdravím, mám dotaz. Pořídili jsme si výše zmíněnou palmu, co jsme se dočetli, měla by být mrazuvzorná, ale... Tam, kde jsme jí kupovali, nám bylo řečeno, že by možná nebylo špatné jí v zimě dávat dovnitř, my bychom jí ale chtěli mít zasazenou v... celý příspěvek >
Plechový zahradní domek, 25.5.2015
Zdravím, mám dotaz. Plánujeme pořídit nějaký zahradní domek na základní nářadí, sekačku a tak. Nechceme nic obrovského a ani za nekřesťanské peníze. Našli jsme domky od společnosti Hecht, takové ty plechové /např. Zahradní domek Hecht 8X8 PLUS/.... celý příspěvek >
Gril Weber Master-Touch GBS 57 cm - doplňky originál ano či ne?, 25.5.2015
Ahoj, díky moc za info. Co se týče teploty, tak u mě fajn. Zkoušel jsem klasické brikety i ty od Webera, které opravdu dlouho hoří a parádně. Já mám otevřené oba průduchy, teplotu mám 200+ v pohodě, na 150 se dostanu při otevřeném spodku i... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika