Příspěvky uživatele - 36.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zaschlé plody kanadských borůvek, 25.8.2015 Obsahuje fotku
Tak tady je foto těch mých "bubáků". Pytel z netkané textilie je primárně určen dle popisky na papriky a rajčata ale u mě má všestranné použití. Zelené sítě jsou jen pro zlost, nic nevydrží a ptáci se přes ně stejně dostanou. Přeji dobrou příští... celý příspěvek >
Zaschlé plody kanadských borůvek, 24.8.2015
Netkaná textilie samozřejmě bílé barvy. U nás v Čechách se prodává budˇ pětimetrový pytel který ustřihnu na výšku borůvky, dám k ní tyčku a pytel na tyčku nahoře uvážu a nechám volně spadnout a dole pro jistotu zatížím kamenem nebo na velké borůvky,... celý příspěvek >
Zaschlé plody kanadských borůvek, 21.8.2015
Mám 5 borůvek, denně 8 litrů vody každá vodou ze studně (dešťová došla), ale hlavně je mám přikryté netkanou textilií - původně proti kosákům aby mi je neožrali ale je to vynikající ochrana proti slunci. všechny borůvky nádherně zrají, je jich hodně... celý příspěvek >
Jahody - fytoftorová hniloba, 15.7.2015
Tak to si už nepamatuji, točíme po zahradě brambory, rajčata, okurky, papriky, dýně, kořenovou zeleninu a hrášek tak, aby nebylo nic na stejném místě. Přemokřená zahrada není i když je pravda, že máme vyšší hladinu spodní vody. Letos je ale sucho a... celý příspěvek >
Jahody - fytoftorová hniloba, 15.7.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, jsem už zoufala z jahod. V jahodách se mi stále častěji objevovala fytoftorová hniloba jahodníku. Na podzim jsem nakoupila certifikovanou sadbu Karmen v jahodárně Vraňany. Před zasázením na záhon jsem na doporučení máčela v Alliette.... celý příspěvek >
Co mi žere brambory, 1.6.2015 Obsahuje fotku
Vzrostlé stonky brambory, 2-3 cm pod zemí se mi náhle vylomí a je vidět že je něco vysálo-ožralo. Pokud postupně stonky ohryže postupuje na další bramboru. Děje se mi to asi na 5 místech, nedokážu odhalit škůdce. Setkal jste se s tím někdo? Dík za... celý příspěvek >
Kanadská borůvka - neprospívá, 15.5.2015
Síť proti ptákům nebyla pro mě ideální, čilí kosáci ozobali na co přes síť dosáhli. Už několik let dávám netkanou textilii. Jak začnou modrat tak na malé borůvky navléknu pytel z netkané textilie a u velkých zatluču kolík a borůvky obalím textilijí... celý příspěvek >
Paprika - nemoc nebo škůdce, 5.5.2015
Tak to je asi nejlepší zhodnocení mé situace. Měla jsem je v práci na úpalu na jižním okně, přes víkend vyschly a v pondělí dostaly velkou nálož vody. Tak to probíhalo asi pět víkendů. No je to pro mě poučení pro příště, dělám to tak každý rok,... celý příspěvek >
Paprika - nemoc nebo škůdce, 4.5.2015 Obsahuje fotku
a ještě jedno foto
Paprika - nemoc nebo škůdce, 4.5.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, včera jsem vysazovala papriky a všimla jsem si, že u některých paprik je na spodku listů cosi, co na první pohled vypadalo jako mšice. Nejde to však setřít, jsou to jakoby hrbolky v pletivu. Prventivně jsem postříkala Mospilanem ale dál... celý příspěvek >
Řez borůvky, 19.3.2015
Díky za video, lepší jednou vidět než 10x číst. Lenka
Řez borůvky, 19.3.2015
Ano máte pravdu, mám střižnou náladu , celou zahradu se snažím udržovat preventivně proti plísním a houbovým chorobám v tzv. "vzdušném stavu". Drobnolistá byla při koupi, po zasazení do rašeliny dělá listí velikosti cca třešně. Bojím se že vše půjde... celý příspěvek >
Řez borůvky, 18.3.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, vlivem mé neinformovanosti jsem asi 5 let pěstovala borůvku v zahradní zemině. Po tom co začala chřadnout tak jsem načerpala informace a přesadila ji do rašeliny. Borůvka značně pookřála a vyrazila nové zelené pruty ale bez bočních výhonů... celý příspěvek >
Akumulátorová zahradní pila Bosch KEO 10,8 Li, 10.3.2014
Pro mě super výrobek, používám ji na prořez všech ovocných stromů, A-grip mám většinou sundaný, zvládne i větve silnějí 8 cm. Do ruky není těžká,  je s ní snadná manipulace. Lenka
Nemocná meruňka, 3.6.2013
Bohužel se mi za celý víkend nepodařilo nějaké slušné foto, neustále prší.Co jsem si ale prostudovala na internetu bude to 100% mrtvice. Bohužel máme také vysokou spodní vodu což je další mínus pro meruňky.Pomalu se s ní loučím, byla to dobrá... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika