Příspěvky uživatele - 1.149

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za nemoc, 27.5.2016
nie je to dobre vidiet... nemate tam vosky? ak nie... tak potom... moniliova spala
Rostliny v novém trávníku, 15.6.2015
ano suhlasim toto som zabudol poznamenat, hlavne aby sa nevysemenil... defacto za rok je po probleme :-)
Rostliny v novém trávníku, 15.6.2015
tomu fakt neverim, neviem si predstavit kto by vam take osivo predal... na foto vidim klasicke buriny... ako mrlik biely, len pre zaujimavost o mrliku: Produkcia semien: nad 100 tisíc, so životnosťou v pôde viac ako 40 rokov. mozete... celý příspěvek >
Rostliny v novém trávníku, 15.6.2015
no prave ste si odpovedali sami, "na něj navezeno mnoho metráků nové zeminy" prave v nej...
Toto není Černý Bez - prosím o radu, 15.6.2015
alebo tiez baza chabzovita... kazdopadne ja by som to dal prec, jedna ci druha... obidve su mierne jedovate, hlavne pre decka...
Rostliny v novém trávníku, 15.6.2015
no z obrazku je jasne ze asi nebola dobre spravena priprava... nie je to problem travnikovej zmesi, na pripravenom pozemku ktory nebol odburineny vam jednoducho spolu s travnikom vyrastli buriny z semienok ktore ostali v pode...
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika