Příspěvky uživatele - 103.241

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kosačka RIWALL RPM 5165 HWM, 1.7.2016
Má niekto konkrétne skúsenosti s uvedenou kosačkou riwal rpm 5165 hwm a podelí sa o recenziu, hodnotenie? vdaka.
Kosačka RIWALL RPM 5165 HWM, 8.6.2016
Zdravím, má niekto skúsenosti s uvedenou kosačkou? Alebo aj iným typom značky Riwall ako ste spokojný? Pozeral som v obchode podobný typ Riwall o výkone 2,5 Kw - mulčovacia záslepka vôbec nedržala a stále vypadávala. Konktrétne tento hore uvedený... celý příspěvek >
Malotraktor - regulátor ťahu, 16.6.2015
Vďaka za info všetkým.
Malotraktor - regulátor ťahu, 16.6.2015
Ešte sa chcem spýtať, majiteľ má bubnovú kosačku RKT 700, keď ide kosačka na volnobeh a stlačím páčku pojazdu či sa má pohnúť kosačka do predu, alebo až len prí zýšených otáčkach sa pohne do predu? Lebo teraz na volnobeh keď ide, stlačím páčku... celý příspěvek >
Malotraktor - regulátor ťahu, 15.6.2015
Oki pozrem to... bolo tam aj zle zapojene to ramienko čo ťahá bovden - to je celkom v predu a má byť zo zadu a prestrčený iba ten jazýček cez ten otvor. Bowden je preto tak vysunuty lebo sa zmenilo ovládanie regulácie plynu - ked dám páčku pylnu... celý příspěvek >
Malotraktor - regulátor ťahu, 14.6.2015 Obsahuje fotku
Takto to bolo pred tým. Regulátor ťahu ani nefungoval na pevno bol. Sytič detto a zle zapojené.
Malotraktor - regulátor ťahu, 14.6.2015
Dik Standa... práve opak je pravdou - ja to dávam do kopi - už to riešil jeden kutil a potom to bolo aj v servise kde to uplne zle všetko zapojili, vyrovnali aj tiahlo sytiča, ovládanie plynu bolo opačné, regulácia volnobehu sa riešila skrutkou a... celý příspěvek >
Malotraktor - regulátor ťahu, 14.6.2015
Ďakujem za info. Ešte hore čo je foto toho karburátora tam je zadné šupátko - teraz v polohe je tá skrutka nastavená tak že šupátko celkom uzavre dyfuzór karburátora, tak či to mám nechať tak alebo trošku otočit skrutku do prava o tri závity aby sa... celý příspěvek >
Malotraktor - regulátor ťahu, 14.6.2015
Tak to vôbec neni tam zapojené - zatial neviem ako to zapojiť. Pri pustení páčky na ľavej rukoviatke sa vypne motor celkove nič iné tam neni.
Stiga traktor, 13.6.2015
Ved áno, skúste prepočítať tie dva uvedné stroje - a bude vám to ináč vychodiť ten prepočet kw-hp. Tak neviem akého koeficientu sa držia uvedný vyrobcovia vid.: Stiga Estate 6102 HW: 10,4kw - 22Hp Al-ko T16 - 105.5 HD V2: 10,5kw - 16Hp
Malotraktor - regulátor ťahu, 13.6.2015 Obsahuje fotku
Ešte by som sa chcel spýtať akú funkciu plní táto brzda vid. obrázok, a ako má byť nastavená ak mi viete poradiť.
Stiga traktor, 13.6.2015
Zdravím, vie niekto porovnať ako vychodí uvedená stiga verzus Al-ko T 16 - 105.5 HD V2? Technicky, výhody nevýhody respektíve čo sa oplatí viac. K tomu výkonu Stigy 22Hp tiež sa mi to nezdá je to násobené obrovským koeficientom 2,2 nakoľko sa... celý příspěvek >
Malotraktor - regulátor ťahu, 12.6.2015
Oki pozriem to ked to budem riešiť najbližie, preto som zatial sem písal aby som trošku nabral info čo ako dalej - tak vďaka za info :)
Malotraktor - regulátor ťahu, 12.6.2015
no ano tak to bude - len chcem to docieliť aby to len tak nekolísalo - budem davat pružinky ked zoženiem, a este potom karburátor prefúknem - snád to bude stačiť, lebo rozoberať ho velmi do skrutky nechcem.
Malotraktor - regulátor ťahu, 12.6.2015 Obsahuje fotku
Ja tam nevidím taký regulátor, či tú funkciu neplní karburátor zo zadnou škrtiacou klapkou? Pri podržaní zadného tiahla otáčky jasne neklesnú preto by to chcelo silnejšiu pružinku asi.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika