Příspěvky uživatele - 4.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nové koupací jezírko zezelenalo - bez ryb, 9.6.2015
Obě filtrace běží nepřetržitě. Samozřejmě že počítám s tím, že voda nebude jako v barenu, ani bych to asi nechtěl, protože by to nebylo přírodní, jen bych se rád zbavil toho zeleného neprůhledného kalu. A kolik Watt byste doporučil tu lampu. Možná... celý příspěvek >
Nové koupací jezírko zezelenalo - bez ryb, 9.6.2015
Děkuji za názor. Je mi jasné že z toho bazén nebude, ale co je tam dnes je moc. Není vidět ani 20 cm pod hladinu. Co bych měl udělat abych měl alespoň pruhlednou vodu?. Zkusím na část vysadit leknín, aby trochu zastínil.  Zajímá mi jak vodu... celý příspěvek >
Nové koupací jezírko zezelenalo - bez ryb, 9.6.2015
Dobrý den. Prosím o radu z Vašich zkušeností. Mám na zahradě stálou spodní vodu cca 10 - 50 cm pod povrchem země (v závislosti na dešti), proto jsem se rozhodl bybudovat koupací jezírko, protože tam bude stále voda. Jezírko je v podstatě... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika