Příspěvky uživatele - 110.126

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Škrábavost pálenky, 28.3.2017
Je tu otázka které se snažím přijít na kloub - čím by měl cukr způsobovat "škrábavost" v krku? Vycházím z logiké úvahy: ovocná šťáva se skládá z cca do 8% sacharózy a zbytek je směs fruktózy a glukózy. Ty jsou přímo zkvasitelné kvasinkami. Cukr -... celý příspěvek >
Škrábavost pálenky, 28.3.2017
Dobrý den, podobný postup uvádí ve své knize Výroba lihu,  vydané v roce 1945, Ing.Dr. Otakar Vondáček. Jde o kapitolu o umělém staření. Pálenka se nalije do destilačního kotle a pak se zahřeje na teplotu 50-60 stupńů celsia (maximálně). Z... celý příspěvek >
Zamyšlení nad přípravou kvasu, 14.7.2016
Já si nejsem jistý zda to po několika letech má význam odpovídat k příspěvku, ale protože mě zajímá obecně problematika kvality pálenky tak jsem se pokusil projít co nejívce literatury a příspěvků. Shrnul bych to do následujících pár řádek a dávám to... celý příspěvek >
Drtič větví Vares Shark, 1.5.2016
Mám několik let drtič SHARK 2,2 kw. Spolehlivě drtí čerstvě uřezané větve do 3 cm.Silné větve, nebo proschlé, se musí vsouvat do drtiče s citem, abychom jej nezabolkovali při poklesu otáček. Případné odblokování zaseknutého materiálu provádím... celý příspěvek >
Sibiřský cedr (Sibiřská borovice), 16.4.2016
semena i sazenice, viz adresa: "sady-školky", Újezd, p. Cerhovice,
Zakalená slivovice, 5.12.2015
O zakalení píše Dr. O. Vondráček takto: Vysokoprocentní ovocné destiláty obsahují však látky, které jsou rozpustny v alkoholu, nikoliv však ve vodě. To má za následek, že při zředění destilátu vodou na sílu vhodnou pro konsum se tyto látky vyloučí a... celý příspěvek >
Lovecký a Turistický salám, 13.11.2015
Ahoj všem  koukám na ty příspěvky a zdá se mi, že ne všechny jsou opravdu seriózní, ale to je věcí autorů, Recept na turistický salám je jednoduchý. 20 kg vepřového libového masa 10 kg hovězího zadního i předního 5 kg řemenového... celý příspěvek >
Vyroba konaku z vinovice, 28.8.2015
No já bych nebyl úpně důvěřivý ke všem příspěvkům na webu, odborná literatura popisuje výrobu koňaků dosti složitěji, Stačí se podívat na knihy Dr. O. Vondráčka nebo J.Jílka. Navíc autor příspěvku měl asi na mysli dubové chipsy "Barrique"
Krovinorez Demon RQX520R, 7.6.2015
Koupil jsem DEMON 480 před dvěma lety, tehdy akční cena 1500,- ale přibral jsem náhradní strunovou hlavu, ta se za chvíli rozletěla, tak jsem nasadil trojzubec a ten je tam dodnes. Úkol - zplanýrovat totálně zpustlou zahradu 10arů, tráva metr vysoká... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika