Příspěvky uživatele - 207.60

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zase ta lipnice, 4.6.2015 Obsahuje fotku
Martine, moc děkuji za příspěvek, zkusím snížit sekačku, ačkoliv někde jsem zase četla, že při vyšší trávě se špatně klíčí lipnici vzhledem k tomu, že je více přistíněná... zase by mohla rychleji uschnout, potvora. Podívám se na to hnojivo... celý příspěvek >
Zase ta lipnice, 4.6.2015
Jste šťastný člověk..., mějte se hezky, Mirka
Zase ta lipnice, 4.6.2015
Děkuji za pochvalu, děti si už ani tu deku neberou, vyloženě se jim líbí válet se na hustém drnu a bosy jsou od jara do podzimu... já se zase hluboce skláním před majiteli hektarových luk a pěstiteli zelenin, každý se realizujeme jinak, hlavně, že... celý příspěvek >
Zase ta lipnice, 4.6.2015
Děkuji všem za odpovědi, Martine, už jsem pročetla kde co, hodně čerpám tady na zahrada.cz, díky všem, za rady, postřehy, zkušenosti. Sekám na minim. 4cm, nechci, aby se trávník příliš vysušoval. Upřímně Vám závidím vřetenovou sekačku,... celý příspěvek >
Zase ta lipnice, 4.6.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, zdravím zejména zarputilé trávníkáře. Máme celkem slušný trávník, založený položeným travním kobercem před 7 lety, úspěšně bojuji proti plevelům typu pampeliška, sedmikráska apod., ale rozlézá se mi po zahradě lipnice roční, tolik zde... celý příspěvek >
Flekaty travnik, 3.6.2015
Zdravím, tohle je červená nitkovitost trav, kornatka travní, mám dobrou zkušenost s postřikem Ortivou.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika