Příspěvky uživatele - 18.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
čarověník na vrbě?, 28.9.2008
dobrý den, mám dotaz ohledně čarověníku - objevil jsem na kroucené vrbě zřejmě čarověník - tedy pokud je na těchto stromech jejich výskyt možný - je to nos¨rmálně rostoucí strom a na jedné větvičce se objevil jakoby malý stromek vrbičky s... celý příspěvek >
jakou vodu, 27.6.2008
Určitě nejlepší voda je dešťovka a to nejen pro orchidee. Když nemáte možnost si ji nachytat, tak si vemte kanystřik- 5l i větší, nebo takovou tu velkou petku od kupované vody a potom někde v potoku, řece naberete vody kolik chcete... Zalévám z... celý příspěvek >
Napadení jabloní, 11.5.2008 Obsahuje fotku
Chtěl bych poprosit jestli mi někdo poradí, co mi za potvoru napadlo skoro všechny jabloně v zahradě. Extrémním způsobem je to vidět na new stromku Golden delicious první dvě foto. Pak jsem ještě udělal foto starého stromu, což nevím co je za odrůdu.... celý příspěvek >
orchidej, 9.4.2008 Obsahuje fotku
Dobrý den, koupil jsem rostlinu jako orchidej - nevíte zda je to skutečně orchidej? Případně název? Děkuji
bambusy - trsnaté?, 7.4.2008
prosím o radu, které druhy bambusů jsou trsnaté a zimovzdorné a vhodné na hodně slunné stanoviště, s výšou 3-4m? Děkuji
Vlašský ořech - odrůda Hospodin (červené jádro), 22.3.2008
Při loupání ořechů z našeho obyčejného ořešáku jsem narazila na červené plody. Jdou chutné a dobře vypadají. Ale kde se tam vzaly?Katka
Kde sehnat durancii?, 19.3.2008
Chyba - napsal jsem spatny odkaz www.jukka.cz/detaily/durancie.html
Kde sehnat durancii?, 19.3.2008
www.jukka.cz/detaily/svestka.html
Habr - vysadba - pomoc, 30.4.2007
Já jsem tak před 10 dny vysadil 240 habrů na živý plot. Je to také z lesa, sazenice různé výšky od 30 do 100 cm. Chci se zeptat zda ostřihat teď komplet nebo jsem někde četl, že se má stříhat jen do boku a do vrchu to nechat růst do požadované výšky.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika