Příspěvky uživatele - 53.117

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Žlutý povlak na kaktusu, 24.4.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, na kaktusu se mi vytvořila žlutá vyrážka. Žádní škůdci nejsou vidět. Také začínají u kaktusu odpadat jednotlivé svazečky trnů. Je to nějaká choroba? Anebo jsem kaktus jen přelila a začíná hnít? Trvá to cca půl roku, což mi přijde dlouhá... celý příspěvek >
Miliony drobných larviček v potůčku, 20.7.2015 Obsahuje fotku
Další foto
Miliony drobných larviček v potůčku, 20.7.2015 Obsahuje fotku
Zdravím kolegové jezírkáři. V potůčku u jezírka se mi na rychle proudících místech uchytilo milióny(a to nepřeháním) drobných larviček či housenek. Jsou asi 6mm dlouhé, černé barvy a drčí zde zřejmě za hlavičky. Foto přikládám. Víte někdo o co se... celý příspěvek >
Rostlinka do jezírka, 31.5.2015
Stopro vachta
Skutečný průtok jezírkového čerpadla, 30.5.2015
K podobným výsledkům jste došli u tohoto čerpadla, nebo i u ostatních výrobců? Děkuji za info.
Skutečný průtok jezírkového čerpadla, 28.5.2015
Zdravím, právě jsem prováděl test skutečného průtoku jezírkového čerpadla Jebao Eco AMP 13000. Čerpadlo je úplně nové s maximálním průtokem 13000 l/h. Měření jsem prováděl bez nasávacího potrubí, na výtoku potrubí 63mm délky cca 0,3m. Výška čerpání... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika