Příspěvky uživatele - 48.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výměna oleje Vari, 25.5.2015
Takže si z toho nemám dělat hlavu? Nalít olej po rysku a prostě jezdit?
Výměna oleje Vari, 25.5.2015
Motor byl teplý, nejprve jsem ho naklonil na bok a nechal ho tak, dokud olej nepřestal těct. Potom jsem ho otočil úplně. Než jsem ho začal vypouštět, tak jsme měřil olej a byl po horní rysku.
Výměna oleje Vari, 25.5.2015
Dobrý den, dnes jsem chtěl vyměnit motorový olej u Vari GSV 190. V popisu je ovedeno že se tam vejde 0,55l oleje. Já se tam vešlo použe 0,3l oleje. Motor jsem měl pro jistotu otočený asi 3minuty aby vyteklo vše. Je možné že se tam vejde míň něž... celý příspěvek >
Vari - Motor Honda 190 a převodovka pro 2T Jikov, 2.11.2014
Mohl by mě někdo poradit, jak u motoru Jikov 2T sundat startovací mechanismus a nádrž, abych se dostal k regulátoru otáček? Nikde jsem nenašel servisní manuál
Vari - Motor Honda 190 a převodovka pro 2T Jikov, 21.10.2014
Šlo o nýtky pro uchycení 4T Jde o ty kulaté v drážkou
Vari - Motor Honda 190 a převodovka pro 2T Jikov, 21.10.2014
Dnes jsem byl v jedné nejmenované prodejně kupovat ony nýtky. Když na mě prodavač vychrlil cenu 106kč za kus, tak jsem si připadal jako z jiné planety, když Libice účtují za kus 30kč. Připadá Vám tenhle způsob obchodu normální?
KUK-96, 26.2.2014
Jěště mě napadá, že při délce 125cm může docela trpět samotný rotavátor a osičky na převodovce. Už se někomu stalo, že by po práci s rotavátorem musel stroj opravovat?
KUK-96, 26.2.2014
Takže v Vaší zkušenosti by jste mi doporučil koupi KUK-125 místo KUK-96? Na zahradě máme spíše střední a těžkou půdu.
KUK-96, 24.2.2014
Je dobrá věc dokoupit i plechové kryty proti odletujícímu kamení?
KUK-96, 24.2.2014
Dobrý den, zvažuju koupi příslušentví KUK a chtěl bych se zeptat, jaká je optimální délka pro práci. Postačí na zahradu záběr 96cm, nebo se vyplatí koupit 125cm. Jak si s delším KUKem poradí motor?Nebude zbytečně přetížený?
Demontáž převodovky T-20 Vari - manuál, 17.12.2013
Dobrý den, vlastním starší Vari s převodovkou T-20. Chtěl bych se zeptat, zda má někdo namuál na její montáž/demontáž a byl by tak ochotný a poslal ho. Děkuji za odpověď.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika