Příspěvky uživatele - 217.134

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pnoucí růže - co s ní?, 2.6.2015
Děkuji za rady :)
Pnoucí růže - co s ní?, 1.6.2015
Děkuji i tady :)
Jak mám ostříhat na podzim clematisy?, 1.6.2015
Moc děkuji :)
Pnoucí růže - co s ní?, 1.6.2015 Obsahuje fotku
Dobrý večer, poradíte mi, prosím, někdo, co s touto růží? Na fotce není moc vidět našedlé "pavučinky" kolem poupat a rezaté až černé fleky na listech - je to padlí??? Mám ji postříkat? A jak se řeže taková pnouc růže?
Jak mám ostříhat na podzim clematisy?, 1.6.2015 Obsahuje fotku
Bill McKenzie :)
Jak mám ostříhat na podzim clematisy?, 1.6.2015 Obsahuje fotku
a ještě další - tenhle je hodně vytáhlý a dost proschlý
Jak mám ostříhat na podzim clematisy?, 1.6.2015 Obsahuje fotku
a další
Jak mám ostříhat na podzim clematisy?, 1.6.2015 Obsahuje fotku
Dobrý dne, letos jsme koupili domek se založenou zahradou. Mám na jí několik clematisů a nevím, jak moc je stříhat či nestříhat, abych je nepoškodila a zároveň na nich neměla takové ty suché "stonky". Poraďte, prosím, Děkuji :)
Popínavka 19m, 27.5.2015
Až teď jsem si všimla, že jste na jižní straně, tak tam by nešel, má rád stín :)
Popínavka 19m, 27.5.2015 Obsahuje fotku
Napadnul mě ještě podražec - je to liána. První "sloup" vpravo -  jeho šlahouny jsem teď všude, musím ho nějka zkrotit :)
Popínavka do stínu, 25.5.2015 Obsahuje fotku
Já mám na zahradě podražec, je to popínavá liána. Ale je fakt veliká :) Je to ten první "sloup" vpravo :) 
Vrba?, 21.5.2015
Děkuji :)
Vrba?, 20.5.2015
Děkuji všem za rady :) a kdy se stříhají vrby? nějak se mi začíná rozrůstat, tak kdy ji mám začít krotit :)
Vrba?, 19.5.2015 Obsahuje fotku
Myslím, že má lístky víc stříbrné a jiné květy. Na zvětěšeném obrázku jsou vidět a našla jsem i pár květů do červena, tak nevím. Děkuji za odpověď
Vrba?, 18.5.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, ráda bych se dozvěděla, o jaký druh vrby se jedná a kdy se stříhá. Děkuji Monika
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika