Příspěvky uživatele - 180.126

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řez bujně rostoucí jabloně, 20.4.2019
U nás je tohle letos na hrušních - špatně obrážejí, jen pár květů, některé větve asi i uschly. A poslední dva roky bylo hrušek opravdu hodně. F.
Z čeho živý plot?, 19.4.2019
Mám na plotě aristolochii - podražec, krásné velké listy, nenápadné květy. V létě vytvoří neprůhlednou stěnu. Jenže teprve teď raší, zatímco pustoryl nebo zlatice už mají listy/ květy. A počítejte taky s vahou popínavky, jestli ji ten plot později... celý příspěvek >
Řez bujně rostoucí jabloně, 18.4.2019
Zprava / na východ od stromu/ jsou 4 túje o výšce asi 2m, za nimi sousedův "sklad materiálu" a šopa.  Směrem na jih /odkud jsme fotili/ jsou 3 pustoryly /asi 2m výšky / a před nimi stará meruňka tvaru otazníku, která přes poledne vrhá stín na... celý příspěvek >
Řez bujně rostoucí jabloně, 18.4.2019
Děkuji za radu, probereme střední část, vlevo je ještě jedna větev, na které je několik ložisek "bernotu", takže tu odstraníme také celou. Ještě bych se zeptala k těm mladám výhonům v horní části - po zastřižení z každé větve loni vyrostly až tři... celý příspěvek >
Řez bujně rostoucí jabloně, 17.4.2019 Obsahuje fotku
foto č 3
Řez bujně rostoucí jabloně, 17.4.2019
Biogolden
Řez bujně rostoucí jabloně, 17.4.2019 Obsahuje fotku
Další foto
Řez bujně rostoucí jabloně, 17.4.2019 Obsahuje fotku
V roce 2009 jsme zasadili Biogolden na podnoži A2. Zpočátku jsme prováděli běžný řez, v posledních letech jabloň roste velmi bujně. Před dvěma lety provedl manžel řez, při kterém ostříhal letorosty, takže jsme byli téměř bez plodů / plodí na... celý příspěvek >
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 14.4.2019
Dobrý večer, ve Vašem příspěvku mě zaujala zmínka o podnoži A2. A teprve teď mi došlo, proč se nám nedaří jabloň Biogolden na podnoži A2. Roste krásně, přírůstky velké, ale bojujeme s tím, jak ji řezat. Plodí na konci větví, takže loni byla a la... celý příspěvek >
Suchu odolnější zelenina, 25.8.2018
Odrůdu kadeřávku nevím, byl od f.Semo - běžný zelený. Zasela jsem na jaře zaráz s kapustou /Předzvěst/, giganty růžičkovou kapustou. Nádherně to vše vzešlo, ale od června / horko + sucho + dřepčíci + molice/ už nic moc. Jen kadeřávek dělá hezké listy... celý příspěvek >
Suchu odolnější zelenina, 25.8.2018
Bydlím na JV Moravě ve srážkovém stínu a překvapivě dobře mi roste kadeřávek / s občasnou zálivkou/. Jinak nic moc - ani rajčata, papriky /se stejnou zálivkou jako kadeřávek/,cukety, dýně kořenová zelenina, cibule poloviční .Eva
Čerpadlo na zahradu, 22.4.2018
Tak od včerejšího rána vše funkční. Jsem naprosto spokojen. Jen původní rozpočet z mé představy se trochu navýšil. K částce za kompletní čerpadlo je nutné připočítat přívod trubek z nádoby a nějaká forma výpusti. Takže jsem coulovou trubkou z plastu... celý příspěvek >
Čerpadlo na zahradu, 13.4.2018
Tak jsem se rozhodl - když nikdo nemá zkušenost, že to risknu.. koupím "Domácí vodárna DV 40, nádoba 20l, 230V" - má to i tlakový spínač... Po pár týdnech zkušeností napíšu...
Čerpadlo na zahradu, 12.4.2018
Dobrý den. Vyřešil jste nějak problém? Já stále hledám to "nejlepší" za dobrou cenu. Mám podobný stav - tj. nádobu v zemi po původním septiku 9 kubíků, chci z něj tahat vodu zhruba 40m daleko byť v relativní rovině.  Aktuálně jsem našel BLUE... celý příspěvek >
Doporučte odrůdu ořešáku, 6.11.2017
V roce 1999 jsme sadili špičák ořešáku Seifersdorfský / z kontejneru zakoupený na Floře Ol - takže bůhví jaký byl/ na JZ svah nadmoř výška asi 260 m, sušší oblast JV Moravy. První dva tři roky moc nerostl, pak po zastřižení začal přirůstat, korunku... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika