Příspěvky uživatele - 21.143

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Elektrický vertikutátor, 13.4.2016
Dobrý den, ze zkušenosti bych určitě doporučil Gardenu ECV 1000, je to sice více než Váš limit, ale rozdíl není zase tak zásadní a navíc není to výrobek na rok. Vámi zmíněné výrobky osobně neznám, kamarád a soused mají Alko, které je levnější a... celý příspěvek >
Dolomitický vápenec KVK - aplikace, 13.4.2016
Vertikutaci můžete provádět prakticky kdykoliv, pokud je tvrávník v růstu. Já ji provádím i několikrát do roka. Na mech bych použil např. Mogeton nechal působit a poté provedl vertikutaci a pohnojil, aby měl trávník sílu na regeneraci. Nicméně... celý příspěvek >
Odmechování trávníku, 4.4.2016
Dobrý den, kompost (pokud je čistý bez plevelů) je hnojivo poměrně slabé, slouží spíše na dorovnání nebo na přirozené pozvolné organické hnojení a zlepšování a rozklad horní vrstvy plsti. Zkoušela jste na mech Mogeton?, pokud bych šel na mech... celý příspěvek >
Dolomitický vápenec KVK - aplikace, 1.4.2016
Dobrý den, osobně bych s doséváním ještě chvilku počkal, je pořád hodně studená půda a osivo bude klíčit hodně pomalu. Pokud chcete aplikovat dolomitický vápenec na povrch (osobně s tím nemám moc dobré zkušenosti) rozpouští se hrozně dlouho, tedy... celý příspěvek >
Travni smes na sluna mista, 9.3.2016
Dobrý den, takto to nelze posuzovat, jelikož zde také hodně záleží na tom, jak je dobře trávník zakořeněný, pokud má pouze mělké kořeny tak v suchu nepomůže nic, ani ta nejméně náročná směs na sucho. Pokud byl trávník založen do běžné středně... celý příspěvek >
Plíseň v trávníku - plíseň sněžná nebo kornatka?, 10.11.2015
Martino, hnojivem by to být nemělo. Navíc tato organo-minerální hnojiva jsou poměrně šetrná, tedy nehrozí problémy s předávkováním, pokud se to nepřehání :-). Samozřejmě v tuto dobu plísně paradoxně řeší více ten kdo má hustý trávník s převahou... celý příspěvek >
Plíseň v trávníku - plíseň sněžná nebo kornatka?, 9.11.2015
Dobrý den Martino, jak jsem psal i přes veškerou snahu a péči, kterou Váš trávník jistě má se plísně v určitou dobu dostaví, jaká je to světová strana? a jaký travní druh máte napadený nejvíce?. Já mám problémy na severu, kam se v tuto dobu již... celý příspěvek >
Vřetenová sekačka - elektrická? Jakou zvolit?, 4.11.2015
Broušení vřetene je u ručních, resp. elektrických hoby sekaček horší, jelikož je tam problematická demontáž vřetena. U Atca nechávám vřeteno brousit v Ittecu (prodejce a dovozce profi golfové techniky). U ruční pak dobrušuji doma pomocí lapovací... celý příspěvek >
Vřetenová sekačka - elektrická? Jakou zvolit?, 2.11.2015
kvalitní a funkční ruční dělá např. Gardena, doporučuji pokud budete sekat často a na nižší výšku. Pokud méně často a na vyšší výšku tak Fiskars. Ruční Fiskars mám doma. U vřetenovky je hodně důležitá přesnost seřízení vřetena, jeho kvalita a... celý příspěvek >
Vřetenová sekačka - elektrická? Jakou zvolit?, 2.11.2015
Dobrý den, pokud mohu tak jako majitel několika vřetenovek, včetně např. elektrického atca, bych řešil buď benzín nebo aku. Pokud by jste do toho nechtěl investovat tolik co stojí atco/allet, tak bych dnes zvolil akumulátorovou Gardenu, která je... celý příspěvek >
Založení nového trávníku, 29.10.2015
Stando, já s Vámi souhlasím, viz. Váš příspěvek výše a Vašich rad jako odborníka si obecně cením. O píscích pro trávníky a jejich složení jsem již něco v minulosti nastudoval, jelikož pro trávníkářství není vše vhodné, ale pochopil jsem, že většina... celý příspěvek >
Jemná úprava terénu, 27.10.2015
Tady je těžké radit, bez narušení, defacto zrušení současného trávníku a srovnání terénu to bude jen trápení bez výsledku. Ručně vedený kultivátor který zvládne narušit utužený povrch není. Vertikutátor je na odstraňování plsti a ne na to co máte na... celý příspěvek >
Ujme se ještě nově zasetý trávník?, 27.10.2015
Těžko radit jelikož nikdo nemíme jak bude. Nyní je výhoda v tom, že se nemusí moc zalévat, povrch půdy vydrží dlouho vlhký. Nicméně je zase již poměrně chaldno, tráva již moc neroste. Já bych počkal na jaro, sám jsem potřeboval také nyní založit malý... celý příspěvek >
Založení nového trávníku, 27.10.2015
Dobrý den, jaký mý být výsledek, resp. jaké jsou Vaše nároky na kvalitu trávníku?. Určitý návod jsem již popisoval výše, nicméně každý máme jiné požadavky a jiné nároky a od toho se bude odvíjet i to založení, výběr směsi apod. Pokud to má být... celý příspěvek >
Ujme se ještě nově zasetý trávník?, 14.10.2015
Dobrý den, co již vyklíčilo tak přečká, osivo dokáže v půdě přečkat i delší dobu, pokud však naklíčí a poté zachne tak je s ním konec.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika