Příspěvky uživatele - 4.22

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zkušenosti s filtry SunSun?, 18.5.2018
Já mám zatím jen samodomo štěrbinový filtr + skimmer a málo místa na další techniku. Tak nevím zda pořídit tento. Nebo to zbastit z dvou euro přepravek z kterých mám i štěrbiňák. Rozměrově je to stejný, ale zase bez práce a cenou bych byl hodně... celý příspěvek >
Řez asi dvouleté broskvoně, 19.4.2018 Obsahuje fotku
Já bych měla také dotaz na broskev, letos je třetím rokem loni kvetla, letos také, ale málo. Myslím, že je hodně hustá, stříhala jsem jí loni a nevím, co teď s ní. Děkuji Blanka, příbram
Zmrzlé květní pupeny meruněk, 17.4.2018 Obsahuje fotku
Děkuji pane Daníku za odpověď. Přesně tak to udělám. Ještě na radu jsem pohnojila Boraxem. Mám ještě jednu meruňku a ta je ostříhaná při koupi a nevím jestli mám dělat kotlovitou korunu. Hlavní výhon je asi moc dlouhý.
Zmrzlé květní pupeny meruněk, 16.4.2018 Obsahuje fotku
Posílám ještě jednu fotku meruňky. Mohl by mi případně někdo upravit střihem v období, kdy se stříhají a to asi po sklizni? Pluhařová střední čechy
Zmrzlé květní pupeny meruněk, 16.4.2018 Obsahuje fotku
Máte problém s pomrznutím pupenů, ale mě zase dlouho trápí, že meruňka mi nikdy nekvetla a také už asi 7let nekvete. Pouze druhým rokem měla 7květů, které spadly. Sama jsem jí stříhala a tak prosím poraďte, posílám foto. Děkuji Pluhařová
Ztráta vody z malého jezírka, 4.6.2017 Obsahuje fotku
Taky jsem řešil ztrátu vody a bylo to nedostatečnou kapilérní bariérou. Něco vám vysaje mech po krajích a zbytek se nejspíš ztratí v potučku přes kameny. Taky to může vzlínat mezi folií z potůčku a jezírkem. Chtělo by to nejspís předělat. Přikládam... celý příspěvek >
Chov candátů v jezírku, 13.10.2016
Co jsem zjistil po internetu (ke je krom domácího chovu candátů vše), tak by měl být ohledně kyslíku a teploty o hodně méně náročný než pstruh. Problém nastává asi s krmením. Od plůdku si ho možná naučíš na granule, ale to já bych nechtěl. Moje... celý příspěvek >
Jak výkonné zvolit čerpadlo, 8.9.2016
Děkuju všem za rady. Ještě popřemejšlím o vyřazení jednoho skimeru abych neměl problém s průtokem. 
Jak výkonné zvolit čerpadlo, 7.9.2016
Obojí vlastní výroba. Štěrbiňák přívod 100mm, odtok 125mm, filtr přívod 125, odvod 150. Vše jsem se snaži předimenzovat, aby nenastal problém s ucpáváním. Ve filtru mám (budu mít) v první komoře husí krky provzdušněné a v druhé bez vzduchu.
Jak výkonné zvolit čerpadlo, 6.9.2016
Skimery budou propojené a pře šoupě půjdou do čerpací šachty, kvůli regulaci průtoku bude přes šoupě i gule. Z této šachty budu čerpat do filtru, ze kterého půjde voda přepadem do jezírka. Nevím jaké další informace by byli potřeba
Jak výkonné zvolit čerpadlo, 5.9.2016
Zdravím jezírkáře, stojím před otázkou jak zvolik výkonné čerpadlo k budovanému jezírku. Potřeboval bych, aby utáhlo dva skimery a jednu guli. Čerpaná výška cca 1,5m. Jezírko cca 40 m3. Mám štěrbinový filtr 300 mikronů a biologickou... celý příspěvek >
Chov candátů v jezírku, 16.5.2016
Chtěl jsem se zeptat, zda nemá někdo praktickou zkušenoust s chovem candátů v jezírku do 50 m3. Nemám na mysli nějakou extra produkci ryb, spíš jenom několik kousků třeba 20, občas nějakýho vytáhnout a dát si ho jako chuťovku ne s nima nacpat partu... celý příspěvek >
Slimáci, 18.5.2015
Nám se kachně slimákem udusilo :((
Border kolie do bytu?, 22.7.2013
Ano dobře vy říkáte, pořite si gaucaka kazdy mit barak se zahradou miít nemuze a chteji ti lide plemeno ktere je velke.A pozor barak mit nemuzou. A pak ta border kolie ona tak ziva každá není ekzistuji i plemena a mensiho vzrustu
Semena ze zahraničí, 4.3.2010
To jsou názvy to v ČR by se hned Kocáb ozval a semínka zakázal prodávat
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika