Příspěvky uživatele - 48.28

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Datlovník, 31.8.2014
Náhodou jsem zavítala a četla komentáře... mám datlovník doma 25 let, nikdy jsem listy nerosila a zálivka v létě jednou za týden a v zimě minimum... žádné hnojivo jen klasický substrát namíchaný s pískem.Je to exotická nenáročná rostlina.Dnes má do... celý příspěvek >
Al-ko PowerLine 5200 BRV vs Mountfield XSPW 57 MBS, 2.6.2012
DD, Mountfield XSPW 57MBS jsem si poridil jako nahradu starsi Alco sekacky s pojezdem a siri zaberu 51cm. Mountfield me uchvatil vykonem motoru a zaberem, nebot sekam cca 3000m2. Po 10min sekani z XSPW57MBS vypadla perova podlozka zajistujici... celý příspěvek >
Vymrznutí ozdobnice, 21.5.2012
Loni brzy na jare jsme zasadili 50 kusu ozdobnice velke jako zivy plot a v pulce kvetna uz krasne obrazela... letos par vyhonku asi u 4 trsu z 50! :(... pritom sazeno dle "navodu" hluboku... Tak take jeste doufame... predstava, ze bych prekopaval 50... celý příspěvek >
Proč vadne ruj vlasatá?, 7.8.2011
Moc dekuji za reakce, zastavim se u nas v zahradnictvi, at mi na to neco daji... te houbove chorobe bych se moc nedivil vzhledem k tomu destivemu pocasi poslednich tydnu... A jeste jeden dotaz z trosku jinehom soudku - sla by ta ruj namnozit... celý příspěvek >
Proč vadne ruj vlasatá?, 7.8.2011 Obsahuje fotku
A posledni:
Proč vadne ruj vlasatá?, 7.8.2011 Obsahuje fotku
Jeste dalsi foto
Proč vadne ruj vlasatá?, 7.8.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den zahradnici, z niceho nic, v podstate behem par dni a bez nejake napadne priciny nam zacala vadnou nase Ruj vlasata. Nemate predstavu, cim by to mohlo byt? Prohledl jsem zvadle listy i cely kerik a nenasel jsem zadne fleky, okousani ani... celý příspěvek >
Sametka podzimní - Trombicula autumnalis, 16.8.2010
Tu Sulku mohu potrvdit. Minuly rok jsem ze samtky byla naprosto histericka a ted- srpen- me zacina zase nicit... sme postipani uplne vsude:( Nicmene jsem minuly rok volala nejake odbornici pres biologii a Sulka bylo to jedine co pripustila, ze by... celý příspěvek >
Zakládám zátiší - co Vy na to?, 2.8.2010 Obsahuje fotku
Dobry den zahradnici, chystam se osazet konec jedne casti nasi zahradky viz prilozene foto. Pro nazornost prikladam foto, jak to vypadalo 2 roky zpatky, kdyz jsme dum se zahradou koupili, fota, jak to vypada ted a foto montaz, jakou bych mel zhruba... celý příspěvek >
Ohnutý plech proti slimákům, 23.8.2009
Dobrý den, lepší přípravek je ferramol. Neškodí, na rozdíl od Vanishe, ježkům, žábám, ani ostatním živočichům, hubí jen slimáky. A plech musí být 10cm zapuštěný do země a 10cm koukat nad povrch, a musí mít horní okraj ohnutý směrem ven, aby ho... celý příspěvek >
jak se zbavit krtka, 30.3.2009
zcela bezpečně se krtka nebo myší zbavíte zaplynování nory plynem z propanbutanové láhve. Je nutné dodržet následující postup: vymezit prostor kde se krtek pravděpodobně nachází, zašlapáním únikových chodeb. Tím se vymezí prostor kdese krtek nachází.... celý příspěvek >
květina na úpal, 1.10.2008
Rada bych se ale dovedele, jak se tato rostlina jmenuje. Mame pozemek na jizni stranu. Vsechny rostliny mely upal, v lete jsem je musela presadit. Dekuji.
Hadice a vysuvne pisty pro zavlahu, ruzne typy vody, 7.6.2008
Dobry den, rad bych pozadal o radu; mam domovni COV a dari se nam udrzovat kvalitni vodu, hodi se na zalevani. Budu tedy vytvaret zavlahovy system (zakopu ho do zeme), 2 okruhy - jeden s destovou vodou (jimka 10m3) a jeden s COV vodou (jimka 10m3).... celý příspěvek >
Jiřiny mi nekvetou, 31.3.2008
Hlízy jiřin musíte zaručeně rozdělit! Jinak hrozí, že rostliny v budoucnu zdegenerují a nebudou tak krásné a bohatě kvetoucí, takže dělte je... každá hlíza musí mít vlastní krček... pouze z této části rostlina pouští nové výhony!!
Togridia - tygřice, 24.3.2008
Mohu pěstovat tygřici stejně jako mečíky? Díky moc
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika