Příspěvky uživatele - 41.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Asi plíseň v kmínku Liliodendronu, 4.3.2023
Dobrý den, loni jsme zasadili liliodendron tulipanofera. Na podzim malá černá dírka dole na kmeni. Teď již větší otvor a na omak měkký kmen, zřejmě uvnitř plesniví nebo jiný problém. Asi je stromek ztracený, ale pokud je šance, chtěl bych mu pomoci.... celý příspěvek >
Zahradní sekačka do mírného svahu, 10.5.2015
Nebo pustit kačku a traktor-může být i s tlakovým mazaním :-).A jen výhody: dvojnásobný záběr, troj až čtyřnásobný koš, o 2/3 zkrácen čas sekáním.Na více jak 3ha ročně dobrá volba.
Traktory Husgvarna, 10.5.2015
Co se týká reklamací-vodící kladky jsem naplnil, protože výměna nezaručovala nápravu, jedině udělat nové domky na segerovku, nakonec jsem je udělal, ale už nepoužil.Klíňák byla prý moje chyba, ikdyž jsem sekal pravidelně, budiž.Upadlá guma těsnění... celý příspěvek >
Traktory Husgvarna, 10.5.2015
Měl jsem druhý top model traktoru Hq.Jako velké plus vidím motor kawasaki, pohodlný posez, jako menší plus litinovou nápravu.A vše ostatní katastrofa.Po několika mth začaly hučet suchá! ložiska vodících kladek v tunelu, pochopitelně zalisovaná bez... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika