Příspěvky uživatele - 89.169

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tvar vertiko, 10.5.2015
Na můj dotaz v této diskuzi mi kamarád napsal zajímavý E-mail, který si zde dovolím pro obsahovou hodnotu v plném znění citovat a doufám, že se na mě za to nebude zlobit. Ještě doplním, že mým záměrem bylo vedení Zilgy na pergolu, ale tu jsem zatím... celý příspěvek >
Tvar vertiko, 5.5.2015 Obsahuje fotku
Já mám opačný případ. Loni jsem vysadil 3 x Zilgu a původně jsem chtěl udělat pergolu. Pak jsem si to rozmyslel, při zimním řezu loňské dřevo zkrátil na výšku 170 cm a zjara vyrašily ze všech oček 3 výhonky. Nyní jsem ponechal po jednom výhonu a... celý příspěvek >
Vrublovanie a ockovanie, 26.5.2014
Dík P.Z. (593) za reakci. Alespoň jedna. Ale na to kolik se věnovalo očkování révy je to překvapivě slabá odezva. Kdo očkoval na kmen - napiště jak to trvá dlouho, než očko vyrazí a kdy začne normálně váhon ze starého kmínku růst. Děkuji.
Štěpování révy - stratifikace, 26.5.2014
Zdravím Mirku, jak to nyní vypadá s Tvými pokusy roubování na starou "hlavu", resp. na kořen. Přidej nějaké fotky. Původní fotky s Tvými pokusy byly v podstatě výborný návod, jak postupovat s přeroubováním starých kmenů. Díky.
Vrublovanie a ockovanie, 17.5.2014 Obsahuje fotku
Můj dotaz na hraně tohoto téma. Jedná se mi o očkování na kmínek.  Přikládám fotky, mého prvního pokusu o přeočkování kmínků nevyhovující odrůdy, resp. jak to vypadalo bezprostředně po akci. Zatím se nic něděje, očka nejsou zaschlá, ale jinak... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika