Příspěvky uživatele - 234.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
MTD DL 92 H - sečení při couvání, 14.4.2016
Na trouby se musí chytře a radiče, jak obejít pojisku potrestat, nejlépe nucenými pracemi, v tomto případě sečením při couvání.
Kdy papriky a rajčata?, 27.2.2016
Já rajčata vysévám každý rok na sv. Josefa (19.3). Než je jdu dávat ven po zmrzlich, tak je mám akorát narostlé ;)
Vari vs Moundfield, 30.4.2015
SvK, napsal jste: Pokud má 4T větší kroutící moment, nemusí mít nutně dvojnásobný obsah. To jste zjisti kde? Můžete to tu šoupnot!!
Vari vs Moundfield, 26.4.2015
Neporadí vám nikdo!!, protože to nikdo ještě nedělal!! Na výpočty otáček výstupního hřídele se vyprdněte, protože to může platit jen na pevném povrchu. Opravdu nejlepší by bylo si domluvit půjčení soupravy i s majitelem a co nejdříve to vyzkoušet na... celý příspěvek >
Vari - Motor, 4.3.2015
Máte tam chybu. Motor o objemu 133cm³ má vrtání Φ56mm a motor o objemu 153cm³ má vrtání Φ60mm. Velmi silně pochybuji, že se pro těch pár motorů 1447 vyráběly jiné polotovary váců. Běžná praxe v Česku i jinde ve světě je taková,... celý příspěvek >
Pravda o bramborách II, 9.2.2015
ivane z okénka, Slávek vám tady asi velmi těžko vysvětlí vztah céčka a solaninu. Ono je to tak, já jsem si jeho povídání drze půjčil z jiného portálu, jen proto, že mne velmi silně iritují bláboly okolo této substance a neodmazal jeho jméno na konci.... celý příspěvek >
Olej do 4 takt. krovinorezov, 26.6.2014
To zase tak brát nemůžete. Já například k Dolmaru také dostal lahvičku (+plná nádrž oleje) SAE 10W-30. API: SJ. Ale když jsem se v autorizovaném servisu a zároveň u jejich značkového prodejce ptal na to SJ (oni to totiž takto neznačí ale nějak divoce... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 23.4.2014
A to ještě nemáte ten nejlepší. Když ho budete mít, tak stačí kolíkama a červeným provázkem vytýčit prostor, červeným proto, že vidí červenou, zbodnete ho do vytýčeného prostoru a zavelíte „dělej!“.
Znáte typy rýčů, poznáte který je na co vhodný?, 25.3.2014
Kdo chce pochopí, kdo nechce, dělá něco jiného. Nebudu do nejmenších detailů popisovat seznámení s Bahcem. Možná by toho bylo pro někoho málo na šesti stranách A4, někomu stačí řádek.
Štafle na svažitý pozemek, 2.1.2014
Píšou tam pohádky za účelem vyššího odbytu. Žebřík dvoják pro takové použití o jakém je řeč jednoduše není. Potřebujete poměrně ve velkém rozsahu naklápěcí příčník, na kterém stojí stoupací část štaflí, opěrné nohy by již musely být bez „teblů“a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika