Příspěvky uživatele - 144.174

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kvalitné osivo, 8.5.2015
Počul som myšlienku, že nie zo všetkého kúpeného osiva možno pestovať plody na semená, z ktorých sa dajú pestovať ďalšie plody - z generácie na generáciu... Čo je na tom pravdy? Mohli by ste mi doporučiť značku osiva, z ktorého možno pestovať... celý příspěvek >
Zelenina pre prežitie, 28.4.2015
Počul som, že HOKKAIDO počas generácií degraduje z jeho vlastných semiačok - pretože - na naše podmienky nie je vhodnou zeleninou... Je to pravda? Rád by som spoznal zeleninu na prežitie, resp. tykev, ktorú možno pestovať z generácie po... celý příspěvek >
Zelenina pre prežitie, 26.4.2015
Smiem vedieť ako ďaleko od seba sa sadí čierna ředkev? Čítal som, že sa seje až koncom leta - teda nemôže sa siať na jar?
Zelenina pre prežitie, 26.4.2015
V prípade survival prežitia, myslíte si, že je vhodné Hokkaido skladovať voľne v prírode v uzavretých plastových vreciach aby sa zabránilo navlhnutiu? Z iných zdrojov som čítal, že by sa mala skladovať v chlade, ale tiež ma zaujíma, či by sa... celý příspěvek >
Zelenina pre prežitie, 26.4.2015
Ďakujem za obsiahlu odpoveď. Smiem vedieť prečo nie typ Goliáš? Čítal som, že Hokkaido sa rozosieva viac než meter od seba, ale neviem ako hlboko a kedy sa seje. Pokiaľ viem plody sa vyberajú v ôsmom mesiaci, opravte ma ak sa mýlim. Smiem... celý příspěvek >
Zelenina pre prežitie, 25.4.2015
Dobrý deň, som začínajúci buschcraftťák - zaujímam sa o prežitie v prírode. Chcel by som sa Vás spýtať na typ zeleniny, ktorá najviac nasíti, je skladná po celý rok až na ďalší výsev a je s ňou najmenej práce. Zemiaky sú fajn až na to, že sa... celý příspěvek >
Pestovanie mrkvy z vlastných semien, 25.4.2015
Ďakujem za odpoveď. Tie semená sa majú brať ručne, alebo tú rastlinu stačí vytriasť? A mohol by som vedieť ako v podobnom prípade postupovať s brokolicou?
Pestovanie mrkvy z vlastných semien, 24.4.2015
Zdravím, som neskúsený v pestovaní - ešte nikdy som nič nevypestoval... Chcel by som sa spýtať ako možno vypestovať zeleninu - napr. mrkvu, do stavu keď bude vydávať zdravé semiačka z ktorých možno pestovať ďalšie mrkvy... chcem vedieť ako to... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika