Příspěvky uživatele - 161.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kosa, 13.12.2016
Pokud s kosou umíte (třeba jako můj děda) a jste dost vytrénovaný v kosení (to se za pár let podá)  a budete kosit často (jako já) a naučíte se dobře naklepávat (jako můj děda a ne jako já-raději jsem koupil naklepávač) tak kosení kosou je... celý příspěvek >
Pila táhne do strany, 2.11.2016
Po 3 řetězech měním lištu a řetězku. Stará lišta je ještě funkční ale už má vyčvachtaný vodicí žlábek a řetěz v ní moc plave. Nechávám si jí na staré dřevo, pařezy a vůbec tam, kde jí můžu dodělat. Nechci si ničit nové řetězy. Rolltop odešel pouze... celý příspěvek >
Voda zo strechy - bude závadná?, 21.7.2016
Po zimě jsem čistil odtok pod okapem. Ze střechy tam stekla fůra mastného dehtu. Takže za mne-nepít, v létě snad k zalévání... Azbest by mě netráůil-ten se dá bez nebezpečí jíst-akorát se musí namazat máslem aby neprášil :-)) Propány... celý příspěvek >
Lupinus - vlčí bob - jedovatost, 10.2.2016
Ta jedovatost je pro mne překvapení. Z listů lupiny se vyráběla domácí náhražka čaje. Vedle placek z žaludové mouky a náhražky kafe z melty, slunečnice nebo cikorky to byl jeden ze zachránců v těžkých časech :-) Takže bych s tou jedovatostí neviděl... celý příspěvek >
Je Husqvarna opravdová kvalita nebo se jen platí za značku, 3.2.2016
Nechci se zapojovat do přestřelky a hraní si slovíčky-ale komutátor samozřejmě polaritu a směr proudu přepíná. Vztaženo k rotoru-nikoli k zemskému povrchu. A standardně to tak je vnímáno.
Je Husqvarna opravdová kvalita nebo se jen platí za značku, 1.2.2016
To by mne zajímalo v kterém městě mají tak mizerný servis. V mém okolí je několik servisů: 2 na HQ, 1 sSTihl a jeden na Dolmary. Ve všech opraví takřka cokoliv. Šikovný technik OD HQ si poradí se Stihlem a opačně. ale nide jsme neviděl 20metrovou... celý příspěvek >
Šišky do kompostu?, 26.1.2016
Na grilování bych nedoporučoval. Ony ty šišky bývají dost smolnaté..
Je Husqvarna opravdová kvalita nebo se jen platí za značku, 22.1.2016
Na vlastní kůži a na vlastní penežence těžko sám prověříte kvalitu nějaké řady výrobků. Prověříte max. 1-2 kusy. Těžko z toho vyvozvat zda byl ten jeden jediný kus vadný výjimka. Nebo to byla chyba údržby,..taky si nesmíte dělat iluze, že se k... celý příspěvek >
Je Husqvarna opravdová kvalita nebo se jen platí za značku, 22.1.2016
Představuji si, jak ti ostatní výrobci-levnější-vyrábí kvalitnější stroje, ze švédské oceli, s japonskou elektronikou, s německou pečlivostí-a prodávají je levněji než HQ nebo Stihl. ...jen tím chci naznačit že zaujetí pro značku je leckdy mnohem... celý příspěvek >
Jak spálit mokré větve v tomto počasí, 23.12.2015
Oběh v rostlině je obousměrný.
Jak spálit mokré větve v tomto počasí, 21.12.2015
"Při procesu spalování vzniká široká škála nejrůznějších zplodin a ty musejí být účinně zachytávány a redukovány. Největší část zplodin tvoří oxid uhelnatý a saze. Najdeme zde i benzen, styren, oxid siřičitým sirné deriváty a desítky dalších... celý příspěvek >
Jak spálit mokré větve v tomto počasí, 21.12.2015
Co vím tak nikoli v cementárnách nýbž v cementárně Lafarge Cement u Brna. Spalování odpadu vyžaduje splnění poměrně přísných podmínek a kombinace teploty, množství vzduchu a dostatečně dlouhé záchytné doby spalin pro to, aby stačily dokonal shořet.... celý příspěvek >
Husqvarna 550xp loziska klikovky, 8.12.2015
Nulová tolerance zní úsměvně. Dále, i při přesném měření (nikoli šuplerou ale spíš mikrometrem a pod..)  těžko určíte tolerance. Zvlášť na starém vyběhaném ložisku. Představa že si změřím takové ložisko a podle toho si koupím nové mě... celý příspěvek >
Husqvarna 550xp loziska klikovky, 4.12.2015
Co vím, tak ložiska se vyrábí v několika řadách tolerance. Nevím, jestli tady šuplera pomůže. Kupoval bych nikoli podle rozměrů ale podle určení/katalogu dílu pro HQ atp..
HQ 562 XP, 7.10.2015
Taky se připojím s dotazem: mě to bíle zakouří jen krátce po studeném startu. Než poprvé přidám pořádně plyn. Je to OK??
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika