Příspěvky uživatele - 79.222

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ako zachrániť mladý muškát?, 1.2.2016
Na mladom muškáte sa objavili biele škvrny. Vyzerá ako posiaty molicami alebo plesňou. Napadnuté sú najviac byľ a stonky listov. Strekol som ho biolitom, lebo som si myslel, že sú to molice a zhodil skoro všetky listy, zostal len jeden. Ako mu... celý příspěvek >
Karburátor v krovinoreze nedáva benzín, 23.6.2015
Mám krovinorez Stihl, ktorý mi dnes po pol hodine kosenia prestal fungovať. Najskôr som vyčistil filter, no nepomohlo to. Vybral som teda sviečku a bola suchá, pekne vypálená do sivohneda. V pumpičke benzín je ale vo válci nie. Bude to vadná membrána... celý příspěvek >
Opelia sa marhule aj v zlom počasí?, 18.4.2015
Maďarská končí kvitnutie, tak som ju strekol systémovým Signom proti úžehu. Dúfam. že neopadnú malé plody ako vlani po Dithane.
Opelia sa marhule aj v zlom počasí?, 1.4.2015
Maďarská sa pribrzdila s kvitnutím, zatiaľ len pár púčikov rozkvitlo. Ostatné čakajú na lepšie časy.
Opelia sa marhule aj v zlom počasí?, 31.3.2015
Na vrabcov je najúčinnejšia kočka. Zaves slaninu do koruny stromu na nedostupné miesto a kočka sa bude pokúšať ju dočiahnuť. Vrabce určite odletia. Mne tak kocúr strážil na dvore vinič pred drozdami. 
Opelia sa marhule aj v zlom počasí?, 29.3.2015
Nie je to jedno, aký fungicíd použijem na moníliu? 
Opelia sa marhule aj v zlom počasí?, 28.3.2015
Múžem ju streknúť aj Ditanom, ktorý mi zostal?
Opelia sa marhule aj v zlom počasí?, 27.3.2015
Moja mladá 5-ročná marhuľka Maďarská ide kvitnúť a počasie je pod psa. Opelí sa vôbec, ak nebudú lietať včely? 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika