Příspěvky uživatele - 130.174

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nová lišta, nový řetěz - HQ 55, 28.3.2015
Jsem laik... ale ne jitrnice... na pile je nova lišta i řetěz vse 1.3...stary řetěz i lišta je 1.5... menší průměry reze dobře ale jak je to 25 cm a víc tak se prostě zastaví..a spojka je nová... tak nevím... nechtěl jsem do servisu... ale budu... celý příspěvek >
Nová lišta, nový řetěz - HQ 55, 28.3.2015 Obsahuje fotku
...
Nová lišta, nový řetěz - HQ 55, 28.3.2015 Obsahuje fotku
Novy ještě nebroušeny...
Nová lišta, nový řetěz - HQ 55, 28.3.2015
Řetěz je standart, retezka nova vse jsem kupoval dle tabulek... to co je předepsane... pila maze... řetězy jsou identicke... počet zubů i vodících článku... jen teda s tim rozdílem ze na starém řetězu je na vodicim článku vyrazeno 25 a na novem... celý příspěvek >
Nová lišta, nový řetěz - HQ 55, 27.3.2015
Zdravím všechny a chci požádat o radu... Vlastním hq55 z druhe ruky, po výměně spatne spojky a vse okolo ni a starou lištou 38 a řetězem vse v pohodě, pila šlapala jak hodinky do te doby nez jsem vyměnil starou lištu a řetěz za nový... jen misto... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika