Příspěvky uživatele - 81.132

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Střih broskvoně po letošní výsadbě, 20.3.2015
Tak tak
Řez asi dvouleté broskvoně, 16.3.2015
Na zeleny, plus som zabudol naznacit mierne cvaknutie spicky jednorocneho letetorastu. Inac odporucam augustove ockovanie, ak mate malo miesta. Na jednom strome takate viac odrod
Výběr značky nové pily, 1.3.2015
Tady někdo asi špatně pochopil, píše se tu že Dolmarky nejsou problémové. Tak nevím proč odcházet jinam. Jinak si myslím že PS 420 je daleko lepší a výkonnější jako Farmařská pila a mezi 420 a 350 není velký rozdíl. Kvalitu od Oleo-mac osobně neznám,... celý příspěvek >
Oleo-Mac GS 410 CX - podělte se se mnou o zkušenosti, 17.2.2015
Dobrý den pane Romane a děkuji za odpověď na můj dotaz. Vidím že umíte poradit a říci svůj názor kterého si vážím. Už jsem si byl se podívat na prodejně Dolmaru a líbí se mi a prodejcem mi byla i doporučena PS 420? Ale tady na fóru se v poslední době... celý příspěvek >
Oleo-Mac GS 410 CX - podělte se se mnou o zkušenosti, 16.2.2015 Obsahuje fotku
Detail plechu. Jaro Š
Oleo-Mac GS 410 CX - podělte se se mnou o zkušenosti, 16.2.2015 Obsahuje fotku
Toto trápilo aj mňa na 32 a 420. Raz som si v obchode všimol, že PS 35 má namiesto alobalu hliníkový plech. Viac mi nebolo treba. Navyše stojí iba 1,5 eura. Chvíľa roboty, plech bolo treba trochu upraviť. Zaťal sa to osvedčilo a vyzerá to oveľa... celý příspěvek >
Jakou pilu na zahradu, 15.2.2015
Také by mě zajímalo co se na tu zahradu nejlépe hodí jestli je to z mého pohledu značka Stihl MS 231, protože u té MS 211 jsou tam problémy mimo jiné s olejovou hadičkou a také drhnoucim akceleračním tahlem nebo něco podobného od Dolmaru?
Oleo-Mac GS 410 CX - podělte se se mnou o zkušenosti, 14.2.2015
Také by mě zajímalo jestli je ta Stihlka MS 231 opravdu tak dobrá oproti MS 211? Když je mezi nimi finanční rozdíl více než 2500 Kč? Pokud to někdo může porovnat a napsat něco blíž budu rád v obchodě jsem si obě prohlížel a nevím, i když tady na... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika