Příspěvky uživatele - 78.146

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vari návěs, 17.8.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, používáte někdo dva návěsy za terru? Myslím originální přívěs + přívěs za auto. Nikde na netu jsem to nenašel, ale uvažuji o tom hodilo by se mi to a seno apod.. Pokud to někdo používá rád bych se inspiroval, jak to má řešené, případně... celý příspěvek >
Vari, 20.3.2015
Dnes jsem to hodil do servisu, tak uvidím co na tom opravi :)
Vari, 19.3.2015
Nevíte jak spojku demontovat pro výmenu? Stále se mi to protáčí na obě strany a nemohu přijít na to čím si to podržet.
Vari, 19.3.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, již několik dní sleduji problém, ale stále nemohu odhalit čím by mohl být způsoben. Mám motor GXV160 s převodovou skříní DSK317/S. Vari je stará 10let, ale polovinu času nic nedělala. Vari toto začala dělat již před dvěma roky, ale... celý příspěvek >
Hodnocení vari, 9.2.2014
S tím počítám, ale to by snad nemělo mít tak veliky vliv na to, že to zabírá až ve 3/4 což je velmi nepohodlné. Ale je zajímavé že až do těch 3/4 jde motor pořád stejně myslím otáčky se vůbec nemění až v těch 3/4 začnou stoupat, ale jinak do te doby... celý příspěvek >
Hodnocení vari, 9.2.2014
Jsem se právě snažil těmi dvěmi dorazovými matkami napnout bowden plynu, coz se mi podarilo ale stejne spojka zadne zabirat az ve 3/4.
Hodnocení vari, 9.2.2014
Dnes jsem se s tím jel projet a moje poznatky jsou možná normální já to srovnávám s dvoutaktem. 1)Plyn zabírá skoro ve 3/4 já jsem teda z dvoutaktu zvykly, že motor se začne rozjíždět skoro hned ve čtvrt plynu. 2)Při nastavení náboje do... celý příspěvek >
Hodnocení vari, 7.2.2014
Všem děkuji za reakce. Pomohli jste mi v rozhodování. Včera jsme si pro ni byli a už je doma a je ještě hezčí než na fotce.:) Na převodovce jsou jeste originální nálepky a motor vypada jak kdyby jeste nikdy nejezdil. 
Hodnocení vari, 4.2.2014
Ještě jsem zapomněl používal bych to na vožení sena, trávy,orbu, vyorávání brambor, sečení a rotavátorování. Sečení by probíhalo na ploše zhruba 2000m2 a orba, vyorávání a rotavátorování na ploše asi 1000m2.
Hodnocení vari, 4.2.2014
Děkuji za reakci. Cena je 25.000Kč(k tomu 1xzávaží 33kg a 2x5kg a pluh jednostranný pravý.
Hodnocení vari, 4.2.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den,   přemýšlím o koupi tohoto stroje a rád bych znal Vaše názory zda koupit či nikoliv. Rok výroby stroje je 1999, motor GXV 160 5,5HP byl využívaný prý jen na odvoz trávy a listí a asi 2x s ním bylo oráno, ale vypadá velmi zachovale... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika