Příspěvky uživatele - 190.83

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Návod na výsadbu větrolamu, 10.3.2015
Hm, tak asi cypris + tis a kere budou jistit tu sukni.
Návod na výsadbu větrolamu, 10.3.2015
Kdyby Vam skoro nonstop foukalo do hlavy, mel by jste jine starosti :). Na to nejde moc zvyknout a nevnimat to.
Návod na výsadbu větrolamu, 10.3.2015
Mam je uz vetsi, takze samotravicstvi nehrozi. Kouknu i na ten tis tedy, jak je narocny. Diky za tip
Návod na výsadbu větrolamu, 10.3.2015
Habr je take alergen. Ale na zivy plot by sel dat snad brest jako rychle rostouci. Stromy budou holt horsi orisek, aby to vitr rozmelnilo. Snad ten cypris.
Jak udržet cca 1000m2 nevyužívané travnaté plochy?, 10.3.2015
Na bubnovku to vidim ted az kdyz zjistim, ze to opravdu neni zvladnutelne se sekanim ala mulcovani (bes sberu travy). Kazdopadne to bude chtit asi nejak osazet, protoze tohle neni rozumne udrzitelny stav :(.
Jak udržet cca 1000m2 nevyužívané travnaté plochy?, 10.3.2015
Dekuji opet za obsahle rady :). Zjistila jsem, ze bych mozna i mela dodavatele Hecthu dokonce kousek od baraku, tak bych ho mozna mohla risknout, pokud bude zajistovat i servis.  Na stromky si budu davat pozor, to by me asi zdeptalo si... celý příspěvek >
Návod na výsadbu větrolamu, 9.3.2015
Líska, olše, bříza bohužel nelze, děti jsou alergici. Přemýšlím o tom japonském topolu. V první řade u plotu zasadit nějaký živý plot a stromy (např. cypřišek leyland,...?), co jsou pro větrolam vhodné, ale nerostou tak rychle. V druhe... celý příspěvek >
Jak udržet cca 1000m2 nevyužívané travnaté plochy?, 6.3.2015
Posekany matrial davam na kompost. Nic jineho mi nezbyva, pokud ho budu sbirat. Premyslim, jestli kdyz na pozemek vysazim jehlicnany (ne vysokym vzrustem, ale vic do sirky), se to nezlepsi, i kdyby to melo byt pro budouci generaci.
Jak udržet cca 1000m2 nevyužívané travnaté plochy?, 6.3.2015
Ovecky ne, jeste par let tam bydlet nebudu. Jinak samozrejme jsou vynikajicimi sekaci :). Obdivuji ty vyholene plochy od nich.
Jak udržet cca 1000m2 nevyužívané travnaté plochy?, 6.3.2015
Dekuji za obsahly popis :). Jelikož sekačku už mám, zkusím to tak, jak popisujete a pojedu na otevřený zadní výhoz. Byla by to dost uleva, kdyby to takto vyslo. Křovinořez mám v merku bud HECHT 146BTS, nebo Husqvarnu 128R. U HECHT je cena... celý příspěvek >
Jak udržet cca 1000m2 nevyužívané travnaté plochy?, 3.3.2015
No vzhledem k tomu, ze mám sekačku se sekáním max 7,5cm výšky trávy, to asi nebude tak vysoké. Jen si říkám, abych tu mrchu trávu tak nehnojila a ona nerostla ještě víc. Od bubnovky zkouším teď v úvahách přejít k variantě malého traktůrku s košem... celý příspěvek >
Jak udržet cca 1000m2 nevyužívané travnaté plochy?, 3.3.2015
Doteď jsem sekala a 1700 m2 mi trva cca 3-4 hodiny. Mám Hecht 548 SW se záběrem 46cm, max výška sečení 7,5 cm a košem 60 l (každou chvíli vysypávat :/). Anglický trávník nechci. Jen to nějak udržet. Při mulčování se musí sekat asi často,... celý příspěvek >
Jak udržet cca 1000m2 nevyužívané travnaté plochy?, 2.3.2015
Prosím o radu ty, kteří jsou v podobné situaci a našli uspokojivé řešení. Mám chalupu s 1700 m2 travnatým pozemkem v rovině. Kolem baraku, kde si děti hrají, sekám pravidelně (cca 600m2). Zbytek plochy bych ráda řešila s co nejmenší časovou... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika