Příspěvky uživatele - 0.142

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy začíná plodit?, 20.4.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, již čtvrtým rokem mám zasazenou renklodu Ontario a stále ještě nekvetla, můžete mi někdo poradit, ve kterém roce začínají kvést-plodit? Děkuji Ivana
Přežijí ohořelé túje?, 12.4.2017
Ano, je to zakázané a cena takto vysokých stromů je opravdu velká.. nicméně paní sousedce je skoro 90 let a bude ráda, když zaplatí pokutu, která jí byla uložena. 
Přežijí ohořelé túje?, 12.4.2017
Ten ohořelý barák je stodola sousedky, a mám pocit, že nás ještě všechny přežije 
Přežijí ohořelé túje?, 12.4.2017
Děkuji Lído, koukneme pod kůru, tím už nic nezkazíme. 
Přežijí ohořelé túje?, 12.4.2017
Škoda, doufala jsem v sílu přírody.. a ano, sousedka si řekla, že lepší než sekačka bude pořádný oheň.. 
Přežijí ohořelé túje?, 12.4.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, při nedávném požáru nám ohořelo 48 tújí ze živého plotu o výšce cca od 2,5 do 3 metrů. Oheň velmi rychle zničil vnitřní suché větvičky stromků a ihned přeskakoval na další túje. Kmeny stromků jsou zčernalé a byly vystavené velkému žáru,... celý příspěvek >
Kvas z hrušek - bílá "hmota" na povrchu, 28.11.2016 Obsahuje fotku
zdravím všechny a prosím o radu ohledně hruškového kvasu. Zakládal jsem zároven tři sudy, 2 jsou v pořádku, ale v jednom se vyskytlo "něco" - viz. foto. Čím to může být a co to je? odstranit nebo nechat? kvas je takhle po sedmi týdnech, cukernatost... celý příspěvek >
Konference a hardyho máslovka opylování?, 14.4.2016
Ok děkuji, počkám tedy. Ukáže čas :-)
Konference a hardyho máslovka opylování?, 14.4.2016
Dobrý den, pátým rokem máme na zahradě hrušeň konferenci, loni poprvé zaplodila, zjistili jsme že je cizisprašná, proto jsme zakoupili loni na jaře ještě jeden stromek odrudu wiliamsovu jako vhodný opylovač, jenže stromek zčernal, proto jsem včera... celý příspěvek >
Řez 6 let staré jabloně, 17.3.2016
ano oba stromky již měli plody, nebylo jich mnoho ale měli. o Rubínu jsem už něco zaslechla že se nemá moc stříhat a s tou druhou jabloní se bude muset něco udělat.  Jak tak koukám na internet na zapěstování korunky a další roky jak se stříhá... celý příspěvek >
Řez 6 let staré jabloně, 17.3.2016
Děkuji za radu, alespoň ten Rubín, že by snad mohl být dobrý a dočkáme se i úrody.   Budu muset shánět dál, nevím o nikom kdo by tady v okolí chodil stříhat stromky. 
Řez 6 let staré jabloně, 17.3.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, máme na zahradě cca 6 let staré dvě jabloně, které nebyli nikdy bohužel stříhané. Mohl by mě někdo poradit jak správně jabloně ostříhat? Na prvním obrázku je jabloň Rubín, na druhém obrázku odrůdu neznám. Dekuji všem za rady
Jak vyrobit kvas na vodku?, 29.3.2015
Mám vyzkoušeno 10 kg cukru rozpustit v 10 litrech teplé vody promíchat přilít 20 litrů studené vody promíchat přidat 1 kg vážených kvasnic nejlépe rozmíchaných robotem a zamíchat a nechat kvasit cca 10 až 14 dní záleží na teplotě v místnosti.Náklady... celý příspěvek >
Jednoosý traktor - fréza TJ 6,5, 2.3.2015
dobrý den mohl bych se zeptat jestli někdo nevíte rozměr klýnového řemenu na Tj 6,5 děkuji. majitel předemnou ho vzhodil, dík 
Turkestánský brest, 30.6.2013
Dobry den mam z brestu zivy plot jiz 3 rok a je cca 2metry vysoky, loni jsem kupovala jeste nejaky a ty jsou cca 1metr, tak ja si stezovat nemuzu, je super! :-)
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika