Příspěvky uživatele - 248.74

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vysledky degustací jabblek v Hořicích, 11.2.2015
Já se nerozčiluji jen mě mrzí ty ješitné poznámky od mužů myslí si ženská tomu nerozumí já se často na jednání přesvědčím o pravém opaku máme tam paní co se týče vína jeho pěstování je skvělá druhá zase růže není ned ní a z ústavu v Holovousích je... celý příspěvek >
Vysledky degustací jabblek v Hořicích, 8.2.2015
Každému tady píšete přihlásit, nebo máte problém s tím, že jsem žena, ale to se nedá nic dělat, jen se snažím pomoci někomu kdo se zajímá o ovocnařinu
Která odrůda Vám hýbe s rozumen nebo žlučí, 5.2.2015
Mám s TOPAZEM stejné problémy vyhrožuju mu a říkám ještě rok, vždy krásně rodil a teď blbne mám obavy zda nebyl zasazen hluboko, ale už se s tím nedá nic dělat uvidím letos.
Vysledky degustací jabblek v Hořicích, 5.2.2015
Jako nejhorší byly vybrány odrůdy Idared, Ariane, Fuji, Aztec, Boskopské, Norec a Zvoša
Vysledky degustací jabblek v Hořicích, 5.2.2015
Je to tak pane Vysloužile, jezdím do Hořic každý rok u mě vyhrálo CAMEO, které jsem si pořídila a v celkovém výsledku to bylo jiné ROZELA zvítězila loni letos co nebylo pod číslem na druhém ANGOLD,4.TOPAZ, 7.RUCLA a na 10.CAMEO. Když budete mít... celý příspěvek >
Preventivní postřik proti strupovitosti a rzi, 5.2.2015
Nemyslím, že se nedá nic dělat MELODIE je rezistentní odrůda a každý rok je jiný určitě bych ji postříkala jak před květem tak i po, stačí KUPRICOL FLINT nebo KOCIDE prostě nějaký nejlépe měďnatý přípravek a strom postříkat(umýt)
Jak ostříhat sloupovou jabloň?, 5.2.2015
Určitě ponechat jen jeden terminál u sloupcovité jabloně bych nedoporučovala moc stříhat když vidím, že mi dělá delší výhon stačí zaštípnout prstem vršek (poslední pupen) to úplně stačí a ona udělá kolem nové plodonosné trny. S pozdravem Hana... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika