Příspěvky uživatele - 31.134

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Aká je slivovica zo sliviek toptaste?, 18.8.2015
Naposledy som ju videl v ponuke CRZ-Prievidza.   Stano
Aká je slivovica zo sliviek toptaste?, 18.8.2015
Aby som však odpovedal aj na otázku.Podľa môjho názoru by bola pálenka určite dobrá, o niečo menej aromatická, a časť cukru v kvase by bola neprekvasená.Prečo teda robiť jednodruhový kvas s Toptaste?
Aká je slivovica zo sliviek toptaste?, 18.8.2015
Už 3 sezónu som začal zbierať do polovice 120 litrových barelov Hanitu ktorú doplním Toptaste.Výsledok zo zatiaľ 2 pálení je viac než uspokojivý.Pálenka z jednodruhového kvasu z pravých sliviek je síce o niečo chutnejšia, ale z nových odrôd si ju... celý příspěvek >
Vinná réva co stím?, 31.7.2015
Pokiaľ máte dobre zapestovanú révu, a nejdete príliš meniť tvar pergoly, nechal by som stavbu na jar, po reze, s následným vyviazaním.Väčšia zásoba starého dreva je žiadúca, a viničové kmienky sú do určitej hrúbky dosť pružné, hlavne na jar keď sú už... celý příspěvek >
Odroda révy Vera, 24.7.2015
Máte niekto vlastné skúsenosti s touto interšpecifickou odrodou?   Stano
Merunka Radka, 19.7.2015
No pokiaľ ja viem tak je to kríženec marhule a ázijskej slivky, a opeliť by ju mohol.Veď aj plod do veľkosti lieskového orecha je na nerozoznanie od marhule(možno trochu menej plstnatý).   Stano
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 25.6.2015
Ešte otázka.Kde kupujete,,Agro-RW´´ bez pojiva. Ďakujem
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 25.6.2015
Ja si myslím že GB mal skôr na mysli to, čo sa vyluhuje do pôdy z pojiva, ktorým je fenolformaldehydová živica, ktorá je 0,5-3,5% hmotnosti RW. Podľa môjho názoru to bude zanedbateľné množstvo, a určite tento spôsob vyskúšam. Ďakujem.  ... celý příspěvek >
Šarka švestek, 21.6.2015
Z Veselských marhúľ by mala byť rezistentná k PPV odroda Vestar kvôli jej pôvodu z čínskych marhúľ.Bola použitá k vyšľachteniu odrody Betinka.   Stano PS: Je však pravda že s príznakmi šarky na Veharde som sa ešte nestretol, a to ich tu... celý příspěvek >
Topaz vydrží, 7.3.2015
To vypadá ako s katalógu od Starkla.   Stano
Co Vaše réva 2015?, 9.2.2015
Malá chyba v pomenovaní odrôd-správne je Karmakod a Milenium.   Stano
Bažantí odrůdy, 31.1.2015
Ďakujem za vysvetlenie. U mňa Karneval bol v dobrej zrelosti už po Vianociach.Je to veľmi chutné jablko, so zaujímavou, netypickou arómou, a dobre vyváženými kyselinami.Myslím že si v mojej záhrade zaslúži viac ako 1 konár.Vlani tiež zaujal... celý příspěvek >
Bažantí odrůdy, 31.1.2015
Čo je ten papírák ku ktorému ho prirovnáva.
Bažantí odrůdy, 31.1.2015
Golden je proti němu prostě papírák Myslel som si že rozumiem česky, ale tu mi význam uniká.Čo tým básnik myslel?Ďakujem.   Stano
Co Vaše réva 2015?, 31.1.2015
Raz som pokusne ostrihal pár koreňov odrody Bianka už po opade listov v novembri, a na jar slzili taktiež, aj keď o niečo menej intenzívne ako tie čo som ostrihal v marci.Pučanie skôr ostrihaných koreňov bolo rýchlejšie, ale po 2 týždňoch to... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika